Залишилося зібрати 42 986 грн і 12 годин ⠀ В мене більше не залишилося варіантів…Залишилося зібрати 42 986 грн і 12 годин

В мене більше не залишилося варіантів, тому знову звертатимуся до вас – своїх 4997 друзів. Якби кожен з вас побачив це повідомлення і не пройшов повз, то вистачило б скинутися по 10 грн, щоб повністю закрити збір.

Це були дуже складні 70 днів, ми витратили чимало зусиль на спілкування, звернення, інтерв’ю, але не повною мірою досягли бажаного результату. У нас були хвороби, лікарні, смерті близьких, які збивали нас з ніг, проте ми залишилися тут і продовжуємо боротися.

Якщо ми не зберемо цю суму зараз, то це нічого не змінить – ми продовжимо працювати, проте це знову розтягнеться в часі. Ми ні про що не шкодуємо, окрім свого часу – його шкода. Такий самий час вкрадеться й в інших.

Я не втрачаю надії, що ми таки закриємо цей збір сьогодні, адже ця сума має бути подвоєна фондом Відродження і не зібравши її ми втратимо цю можливість.
Не подвоївши суму збору ми не виконаємо умову залучення необхідної суми співфінансування і не отримаємо значно більший грант для створення Центру асистивних технологій.

Знаю, що багато з вас вже підтримали нас, цінуємо кожну вашу гривню та поширення, але вимушений звертатися ще раз, щоб ми зробили фінальний ривок.

Ваші 10 грн та запрошення долучитися трьох друзів в коментарях і точно все вирішить.

Спробуємо?! Свою каву я теж віддаю!

Побачити деталі та підтримати можна за посиланням в профілі.

Лише сьогодні! Вірю.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишилося зібрати 42 986 грн і 12 годин ⠀ В мене більше не залишилося варіантів…

log in

reset password

Back to
log in