Занедбаний перехід в Бучі


perehid-bucha

Буча – чудове місто неподалік від Києва, яке має гарну перспективу для життя людини з інвалідністю в ньому, але треба багато чого виправити. В так званому центрі міста є підземний перехід, який пролягає під трасою з доволі насиченим рухом та є доступним для людей на колясках. Точніше мав би бути чи колись був… На даний момент його стан не дозволяє безпечно користуватися їм.

Саме тому, на ім’я мера Бучі – Анатолія Петровича Федорука, я направив звернення з проханням перевірити та посприяти виправленню проблем з підземним переходом по вулиці Комсомольській 12 (Супермаркет “ЕКО-маркет”). У ньому вже тривалий час існують проблеми із дощовими стоками знизу, які, по-перше, забиті – під час дощу рівень води досягає 20 сантиметрів, що унеможливлює прохід як ногами, так і людям на інвалідних колясках чи батькам з дитячими колясками. По-друге, відсутні захисні ришітки на стоках, що може призвести до важких травм – для людини на колясці вкрай складно переїхати через подібні перешкоди.

Даний перехід будувався для комфортного користування усіма жителями міста, але через занедбаний стан він не може бути використаний людиною на колясці, а у нічний час взагалі небезпечний для більшості громадян.

У звернені було запропоновано провести очистку та технічний ремонт водостоків і виправити проблеми зі стоковими ямами, накривши їх новими ришітками. Сподіваюся в рамках запуску нового житлового комплекса біля нього будуть виконані роботи по оновленню самого переходу.

Про зміни буду додатково писати…

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Занедбаний перехід в Бучі

log in

reset password

Back to
log in