1/366 Один рік досвіду, який ми маємо зробити сталою практикою ⠀ З червня 2018 р…


0

[ad_1]

1/366 Один рік досвіду, який ми маємо зробити сталою практикою

З червня 2018 року ми мали надзвичайний досвід роботи в трьох реабілітаційних відділеннях України в рамках проекту тренерів-наставників від асоціації. Цей проект показав шалені результати, які вплинули не тільки на життя людей, які тільки отримали травами спинного мозку, але й на персонал тих відділень де ми працювали та й на нас зокрема.

Протягом цього року ми надавали послуги пацієнтам, які знаходилися в гострому періоді після травм, вчили їх уникати ускладнень, підбирали і забезпечували якісними колясками, вчили ними ефективно користуватися, навчали їх самостійності – вдягатися і підбирати одяг, використовувати засоби гігієни та допомагали знайти відповіді на безліч питань, які традиційно залишалися поза увагою на ранніх етапах реабілітації. Важливо, що все це відбувалося в рамках міждисциплінарної команди в яку входили лікарі, фізичні та ерготерапевти та тренери-наставники.

На пошук цих відповідей кожен з нас в свій час витратив багато років і здобув купу супутніх ускладнень. Просто тому, що нам про це ніхто не казав. Нині з’явилися круті і небайдужі фахівці фізичної реабілітації, які навчалися за сучасними доказовими методиками, саме вони зараз навчають інших і саме вони є нашою надією!

Ми в цьому процесі є помічниками, бо колись все це відчували на власному досвіді, а тепер його передавали в перші дні. Можна лише уявити від скількох проблем вберегли тих кілька десятків людей. А можливо, комусь і вберегли життя, адже саме пролежні вбили велику кількість людей просто тому, що не було надано інформацію про те, що подушка в колясці це не просто зручно, але й вкрай необхідно в такому стані. Більшість роками лікує зароблені ще в реанімації пролежні.

Окремо хочеться сказати про зміну свідомості лікарів і персоналу, бо на початку вони дивилися на нас підозріло, то в процесі роботи вони не тільки відчули нашу реальну допомогу, але й змінили власне розуміння про можливості людей після травми спинного мозку. Ми стали справжньою командою, яка показала неабияку ефективність і дала змогу спільно покращити послуги для людей.

Шукаємо можливості для продовження фінансування програми в трьох містах.

[ad_2]

Source


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *