5 вересня – Всесвітній день травми хребта


1
1 point

Травма спинного мозку (SCI) – це руйнівний стан, пов’язаний із ризиком передчасної смертності та захворюваності, зниженням фізичного та психічного здоров’я, соціальної ізоляції та безробіття. Щорічно стається від 250 000 до 500 000 нових випадків травм хрбта пов’язаних з різними факторами.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) спільно з Міжнародним товариством зі спинного мозку (ISCoS) визначила 5 вересня як Всесвітній день травми хребта.

Саме в цей день буде привертатися увага громадськості на причини і наслідки травм хребта, робитимуться профілактичні кампанії та стимулювання влади запроваджувати стандартизовані та провідні програми, а також ініціативи як охорони здоров’я, так і соціальної допомоги щодо зменшення захворюваності, поліпшення біомедичних результатів та підвищення соціальної участі людей після травми хребта в житті суспільства.

Запам’ятайте цю дату!

Віталій Пчолкін в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

1
1 point

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *