Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 7

  1. Да правильно зробив! Жінки взагалі страх і повагу втратили! А ще якщо одіне форму,то взагалі себе вищим за все відчувають! Не дарма колись наші предки говорили,НЕ ДАВАЙ БАБІ ВОЛЮ І ВЛАДУ!!

  2. Навіть якщо він і винний,треба розуміти що людина на візку,в неї перевантажена нервова система,може діяти не адекватно. Але ж хіба наші стражі порядку про це думають?

  3. Коментувати різні публікації я це ше розумію, але навіщо якісь робити карекатури? Кожен з нас робить помилки, я думаю що це перебор, на кожного з нас можна намутити якусь маячню, стріть ці ліпаки!!!!

  4. Він всього лише захищався ! Троє на одного так захищали що з візка перекинули на асфальт Молодці по медалі всім . Руки ламати хто позволяв неходячі людині , руки для нього це як ноги Совіть Де ???? На місці Олександра кожен би захищався не інакше ,це як продовження Майдану по Тернопільськи !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

log in

reset password

Back to
log in