6/366 Гавно-вопрос ⠀ Знайомтеся, це Діма і він крутий. Хоч я сам дуже не люблю…


[ad_1]

6/366 Гавно-вопрос

Знайомтеся, це Діма @keqbup і він крутий. Хоч я сам дуже не люблю такого порівняння, але коли мені починають розповідати про складнощі в житті, що комусь повезло більше ніж іншим, я згадую його. Тепер він мій друг, але колись я дивився в його анкету на табір і жахався від однієї думки – спинальник на колясці без руки.

Що ми будемо з ним робити? Ми довго зріли до нашої зустрічі, але таки це трапилося і ми зустрілися на таборі. Там я був інструктором з техніки їзди. Можна довго розповідати наші обговорення того, що він робив, бо нам просто було цікаво дивитися, а йому приймати все нові виклики. Частку можете бачити на відео.

Менше з тим, тепер Діма частина нашої команди @ngogarua і саме таку наполегливість я спостерігаю далі в його житті. Сам він з малого села Луганської області, десь поблизу лінії розмежування. З села, де немає навіть асфальту. З початком війни він переїхав разом з друзями до Києва, де зараз працює і знімає житло. По місту пересувається майже завжди громадським транспортом. А ще він працює і створює неймовірні дизайни. І живе з дівчиною.

Сьогодні в нього День народження, з чим я і вітаю, друже! Бажаю, щоб оця твоя наполегливість дала швидкий результат і ти отримав сповна на те, чого заслуговуєш. ✊🏻

Бо що? Ти не боїшся пробувати. В тому і секрет! 💣

[ad_2]

Source


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6/366 Гавно-вопрос ⠀ Знайомтеся, це Діма і він крутий. Хоч я сам дуже не люблю…

log in

reset password

Back to
log in