7/366 Квитки онлайн ⠀ Як кажуть те, що болить. Вже котрий рік боремося, є багато…


0


7/366 Квитки онлайн

Як кажуть те, що болить. Вже котрий рік боремося, є багато результатів з того часу, як була нарада з Volodymyr Omelyan і він дав доручення розробити цей функціонал. Косо-криво, за рік запрацювала система придбання квитків онлайн з пільгою. Проблема залишилася за Міністерство соціальної політики України з їх базою даних осіб з інвалідністю.

Відкритим залишилося питання бронювання спеціального вагону для людей, що пересуваються за допомогою коляски – воно залишилося не вирішеним, адже згадана реалізація системи продажу пільгових квитків не дає можливості виокремити людей, що користуються коляскою. Знову проблема МСП та МОЗ, бо ніхто не фіксує, яка саме інвалідність у людини.

Тобто, знову ті, кому потрібно найбільше, вимушені тричі їздити в каси центрального вокзалу, щоб 1) написати заяву на бажанні дати, 2) викупити квитки, 3) поїхати куди треба. Періодично виникає історія з необхідністю показати довідку, що ти пересуваєшся за допомогою коляски, форми якої не існує. Тобто, підійде «будь-яка довідка, від будь-кого, де буде написано, що ти на колясці» (дослівно слова працівниці каси). Я не пробував, але думаю зроблена в фотошопі теж підійде.

Отже, з вересня цього року запрацювала окрема система замовлення спецвагону (зверніть увагу, тільки його! Місця в вагоні поїздів Інтерсіті замовити і далі не можливо), яка мала б передбачати цю функцію.

Зрозуміло, що вона тестується, але вже багато питань:
1. Чому вона окрема від основного сайту і додатку? Зрозуміло, що цей сервіс буде завжди відставати від основного.
2. Чому кабінет по суті не працює, дані треба вводити кожного разу, коли збираєшся купити квиток?
3. Неможливо здійснити пошук «бажаних поїздів», треба просто вводити номер заздалегідь загугленого поїзда.
4. При долученні документів потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО надати довідку, що ти користуєшся коляскою. В іншому випадку прийде відмова в автоматичному режимі.
5. Навіть якщо все співпало і вам погодили вагон, то викупити його можна тільки безпосередньо в касі. Зробити це перед від’їздом неможливо, тільки заздалегідь!

Весь текст в ФБSource


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *