7 років… 2 роки…


7 років... 2 роки...

Три роки тому, коля я чомусь вирішив написати пост з планами на майбутнє, я навіть не міг собі уявити, що найважливіші пункти з тих планів зовсім скоро стануть реальністю! Сьогодні трохи проаналізую, бо давно збириюся) Ну і треба буде нових завдань на днях написати…

  1. Дівчину треба… ну цей пункт був самим примарним як на мене, я його додав останнім, але поставив зверху (звісно кривив душею, коли писав, що порядок не має значення, може там і в довільному, але в голові найперший). Так вийшло, що план писав я собі на рік, але згадав туди заглянути лише через два і через чотири. Був дуже здивований, коли зрозумів, що дівчина в мене з’явилася за день до “заверення строку плану”. Тому зараз впевнений – думки мають звичку матеріалізуватися, тому не забувайте будувати плани – навіть самі нереальні! І не бійтеся про них казати, саме це, як мені здається, допомагає їх реалізації.
    Так от, тепер ми святкуємо 2 роки – це найщасливіші роки мого життя! Вірю, попереду ще багато цікавого, сумно не повинно бути :)
  2. За кордон – був у Італії, теж вклався в строк. Дуже круто, тепер дивлюся на тих, хто каже гейропа і т.д. і хочеться пожаліти цих хворих людей, бо так може казати тільки той хто там не був, дебіл або брехун якому це вигідно, хоча за першої нагоди буде там.
  3. От з написанням у блог проблема, хотів, але не вдається. Тут я каюся сам перед собою, багато чого міг розказати…
  4. Комп’ютера менше не стало, але життя все ж таки набагато більше!
  5. Працювати над собою – не пам’ятаю що я мав на увазі, але цей пункт залишається актуальним, напевно, назавжди)
  6. Англійска – о, мій біль, вчив, але не вивчив… Теж в приорітеті!
  7. Ну і квартира, найбільш туманна і заповітна мета, яка десь за пів року буде виконана!

Можу констатувати, що в мене багато чого вийшло! Сам собою задоволений) Перемог набагато більше, ніж тут перераховано… Хоча на той час мені здавалося і це не дуже реальним)

Невже публічні зізнання працюють?


Сподобалося? Поділися з друзями!

18
0
18 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 років… 2 роки…

log in

reset password

Back to
log in