А-ну, експерти, розсудіть хто правий. Потім додамо сюди основні тези.


А-ну, експерти, розсудіть хто правий. Потім додамо сюди основні тези.

Спойлер.
Це не пандус. Мамкам тільки до року. Батька в топку. Тут як раз в тему “для тих що вапще”.


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 11

  1. Не давати ключа! Ці 3-річні з 3-колесними своєю вагою в 3-тони роздовбають цю крихку конструкцію в 3 хвилини! А ще ота яжемать його відчепить і здасть на деревину. Суд дурного не вирішить. Тут зона інваліда – геть ноги свої!

  2. Доступне середовище у місті має бути виключно для людей з інвалідністю. Всі інші нехай будують собі свої пандуси.

  3. 1. Цікаво, на яку нормативку (ДБН) посилався суд, приймаючи рішення? Бо та недолуга конструкція не відповідає жодним нормативам. 2. Якщо уявити, що там облаштовано нормативний пандус, то звичайно, що доступ до нього має бути вільний для кожного мешканця чи гостя будинку які того потребують.

  4. Були з донечкою в гостях у дівчинки-візочниці (в Черкасах) у них такий пандус, мама дівчинки ледь добилась щоб його поставили він опускається на сходи і потім підіймається (це в під’їзді ) він дуже важкий і взагалі стрьомний і мама теж нікому не дає ним користуватись, щоб його не розбили, бо інший ніхто не зробить, а це її єдина можливість вивезти доньку. Взагалі тема незрозуміла, для чого її підняли? Мама з трирічним хлопчиком, незрозумілий пандус десь в Росії ?

  5. Щодо напису: дуже часто сусіди невдоволені такою конструкцією в під’їздах і, на мою думку, саме для цього уточнено, що пандус зроблено за рішенням суду для візочника, управляючі компанії в старих будинках не хочуть ставити пандуси, тож не дивно, що людина цього добивалася в судовому порядку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

А-ну, експерти, розсудіть хто правий. Потім додамо сюди основні тези.

log in

reset password

Back to
log in