Барбершоп ⠀ Все життя я ходив до звичайних перукарень, останні кілька років у на…


0


Барбершоп

Все життя я ходив до звичайних перукарень, останні кілька років у нашої подруги і все було дуже класно (Свєточка ❤️), окрім того, що вона працює в Києві і кожна поїздка для мене є складним квестом – як доїхати, як піднятися сходами і спуститися, як повернутися. За цей час було десятки різних варіантів і історій тих поїздок, не всі були приємні.

Нещодавно в нашому комплексі відкрили @gc_barbershop_irpen.bucha. Це мабуть остання зручність, якої не вистачало поряд. Коли будувався наш комплекс ми відстояли і проконтролювати, щоб не тільки під’їзди були доступними, але і всі офісні приміщення, які планувалися в ньому. Все вийшло і тепер кожне приміщення є доступним.

Завжди ставився до того з посмішкою, бо для мене стрижка має бути якісною і швидкою. Тут інший підхід – це не просто зачіска, але й атмосфера! Поговорити, випити каву, колу, пиво чи віскарик. Все це входить до ціни!

Але і це не головне, мене вразило зручність і відношення персоналу та майстрів!
По-перше, запис – це відбувається через додаток на смартфоні, є система відгуків і оцінка, можна побачити всіх майстрів з фото, побачити вільні години і обрати зручний час.
По-друге, нагадування за дві години, не зайва функція.
По-третє, молодий персонал, який абсолютно відкритий до нового.

Я трохи спізнився і коли почав діставати коляску з машини мене побачили у вікно і вийшли допомогти! Зайшовши в середину мені запропонували пересісти в крісло на що я сказав за звичкою, що не пересідаю ніколи. Я навіть ніколи не думав про те, щоб пересісти.

Хлопці сказали: «Ок, якщо не можеш давай ми пересадимо!». І це мабуть один з найприємніших моментів – мені не залишили варіантів залишитися в колясці. До речі крісло виявилося дуже зручним!

Це явно вивело мене за рамки комфорту, хоч я і так доволі часто це роблю, але чомусь ніколи не думав, що сидіти в кріслі перукаря зручно і мені, і майстру!

Кожного дня виходячи за рамки квартири ми потрапляємо в різні ситуації, багато з яких намагаємося уникати вважаючи, що не варто навіть спробувати. А дехто і того навіть не робить, на жаль.

Я реально відчув шалене задоволення від такого підходу і однозначно повернуся туди знов! Дякую майстре!Source


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *