Басейн «Купава» став доступним для людей на колясках


Чотири роки знадобилося на реконструкцію басейну, яка почалася тоді спонтанно. Наскільки я пам’ятаю, після сильного урагану там впала частина даху. У той час я ще займався саме в ньому, незважаючи на тотальну недоступність, обов’язково три рази на тиждень я був на тренуванні. Тоді я був дуже засмучений фактом закриття, мені насилу вірилося, що він взагалі тепер відкриється…

І ось днями я побачив на сторінці Олени Акопян, що він таки відкрився, та ще й повністю доступний для людини на колясці, нормальній колясці, якщо щось. Безумовно, це великий прорив для Броварів, тепер туди буде набагато реальніше потрапити і можна повноцінно тренуватися.

Але, по традиції, не обійшлося і без “ложки дьогтю”. Канал ICTV у своїх Фактах подав зовсім не вірну інформацію, назвавши басейн недоступним. Присутній в ролику “експерт” явно не сидить на тій колясці, яка дозволить йому повноцінно скористатися підйомником, до того ж, я більше ніж упевнений, що подібні незручності він відчуває буквально скрізь.

Власне, на першому відео можна оцінити як ним можна скористатися. Я дуже постараюся туди заїхати і на власні очі оцінити зручність “як для шийника”, потім зможу сказати напевно. На даний момент я абсолютно чітко бачу, що басейн доступний! Правда з нормами ДБН дружить не скрізь, наприклад, відсутність вздовж поручнів пандуса і контрастних ліній, а також сумнівною скользскістю плитка. При цьому в басейні регулярно займаються з вадами зору. Ну і табличка в туалет, коли вже почнуть говорити ЛЮДИ З ІНВАЛІДНІСТЮ, а не інваліди.

Ну і в сюжеті чітко простежується корупційна складова, мовляв, вкрадено багато. Можливо, для цього є слідчі органи, а от заперечити факт його доступності, як мінімум, некоректно. Надодачу відео від Олени Акопян:

Мені б таке чотири роки тому!


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Басейн «Купава» став доступним для людей на колясках

log in

reset password

Back to
log in