Без черги


0

Без черги

Знову і знову виникає питання – хто користується?! Чи узгоджується така”норма” з тими принципами рівності про які так багато говориться?! Чи дійсно це необхідна норма? Для кого?!

А як воно реалізовано?! Задоволені?! Чи реально пройти через вузький прохід для того, щоб використати цю можливість? Чи дійсно потрібні крила, щоб перелетіли чергу???

Один раз скориставшись більше не захочеться, адже всю чергу розганяють з криком “Пропустіть інваліда”. Відчуття переповнюють. Всіх!

То чи варто взагалі? Цікаві ваші думки…

#паралічненько #безчерг #рівність


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

23 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 1. на Шулявці АТБ в підвалі .. не кожен здоровий спуститься по стрімких сходах ..

 2. Ні, я завжди проти цих «зручностей». Я за можливість безперешкодного доступу, у порядку черги!)

 3. А я хочу без очереди и бесплатно, и шоб домой отвезли… инвалиды тоже л-ю-ююд-ии-и-и

 4. вважаю що не буде зайвою така опція. Хто не бажає нею користатися-не користуйтеся,а от уявімо бабульку з третьою групою,можливо для неї можливість попихатися ліктями,та ще й на законних правах,це ж як ліки безкоштовні. я за))

 5. В мене невидима інвалідність. Стояти більше 10 хв це фізичний біль, але цього ніхто не бачить, і навіть з такою опцією мені ніхто не повірить, не пропустить. Що є табличка, що немає, чесно.

 6. Хотел было написать, что я за равенство, но перечитав комментарии поста, немного изменил мнение… Иногда и вправду человеку тяжело стоять, ждать, терпеть, в таких случаях можно наплевать на ярлыки и взгляды других…

 7. Я считаю, что обеспечение данной льготы должно осуществляться путем создания отдельной кассы, которая будет обслуживать исключительно по предъявлению удостоверения. На мой взгляд, это самый лучший выход на текущий момент, учитывая жестокость так называемых “здоровых людей”. Им этого, увы, не понять, однако от инвалидности, к сожалению, никто не застрахован.
  Здоровья всем и взаимопонимания.

 8. По моему, очень таки удобная вещь. Когда ты сильно спешишь или плохо тебе, что б не стоять в очереди….
  Хотя да, ” доброжелателей” определенно прибавится))))

 9. Один раз в жизни использовал этот жизненный бонус))) Это было пару лет назад 31 декабря примерно в часов 9 вечера в маркете Метро. Просочился сквозь километровую очередь с тремя литрами какого-то алкоголя показал удостоверение и в подпрыжку пошёл на выход)

 10. Залежно від ситуації, іноді користуюсь цією перевагою, але частіше “висиджую” черги нарівні з іншими. Інколи пропускаю поперед себе того, хто цього більш потребує, ніж я. Учора брала квиток на потяг у касі для осіб з інвалідністю, звернула увагу, що усі інші в черзі або люди старшого віку, або такі ж самі люди з інвалідністю, як і я. Тож чемно висиділа аж дві черги)) А сьогодні у черзі до спеціаліста водоканалу мені поступилися своєю чергою добровільно аж 5-ро людей, я їм подякувала. Загальний висновок такий, треба бути просто людяними і ввічливими і всім буде щастя

 11. Ну от. Поки люди з інвалідністю не зрозуміють, що вони звичайні люди, лише з інвалідністю, доти буде “пропустить інваліда”.

 12. Бажаючим перевірити на собі, пересядте на пару годин в інвалідний візок, а потім можна дискутувати…

 13. Мене “уміляют” такі оголошення: в черзі перед тобою двоє людей, товар на стрічці, між касами нема де розійтися. Як людині на візку скористатися цією “пільгою”?
  Або стоять на касі два “інваліда”. Кого з них обслужити першим?

 14. Я завжди ніяковію в таких ситуаціях. Тому що боюсь образити людину тим, що з нею щось не так. Стараюсь не показувати, що маю жаль, або це нікому не потрібне “співчуття”. Дуже двояке питання.

 15. Вежливость открывает сейфы и секреты. Зачастую же, все об этом забывают и пытаются толкнуть, ткнуть пальцем в какой то закон царских времен, или просто уходят в мир своей шизы и получают в ответ посылы в пешую прогулку. Чего хотим, за что воюем ? Может научим сначала вежливости ? К примеру на каждой касе написать буквами, как необходимо обращатся и что дословно говорить, для невежд и дурачков ?

 16. Хотя и это бесполезно. Лучше всего сломать чуток нос. Это потом и в соц сетях обсудят и по телику покажут и обсудят в офисах на перекуре. И блин, это работает.