Б’є – значить любить. ⠀ Неодноразово в дитинстві чув цю маячню від різних доросл…


[ad_1]

Б’є – значить любить.

Неодноразово в дитинстві чув цю маячню від різних дорослих й дивувався як так?

Пройшов час, зараз в моєму оточенні немає таких людей, проте вони точно є загалом. Сьогодні я не розумію більшість чоловіків та жінок й щороку мені все болісніше на це дивитися.

Таке враження, що саме в цей день активується спляча спільнота з заборонених однокласніків й починає видавати роками зібрані архіви першосортного лайна у вигляді вульгарних зображень з квітками.

Ті, хто набули бодай якоїсь влади, не забувають додати на ці зображення власне фото та обов’язково підписати себе, щоб щиріше виглядало привітання, оформивши це примітивним віршиком чи побажанням.

Від останніх виглядає особливо цинічно, бо саме вони могли б аналізувати стан з сімейним насиллям в своїх спільнотах та звітувати про динаміку або інші дії, спрямовані на подолання цього жахливого явища. Проводити роз’яснення для населення та надавати підтримку жінкам, які потерпали від насилля. Й багато інших ініціатив, які могли б хоч якось змінювати ситуацію.

Натомість, окрім привітань, я бачу ще й питання “а шо такова їм не вистачає ще”?

Так от, минулого року я викладав на медіашколі, де були різні ініціативи, одна з яких стосувалася жінок, які постраждали від насилля. Ситуація настільки критична, що жінки самоорганізувалися й розробляють програми, які дозволяють їм приховувати жінок, які бояться розправи від своїх співмешканців.

Ще раз, в двадцяти кілометрах від Києва, в 21 сторіччі, існує організація, яка вимушена шляхом побудови мережі орендованого житла прятати жінок на яких полюють якісь тварини, які силою змушують повертатися в “любий” дім або погрожують фізичною розправою.

Вони вимушені це робити, бо не створено механізмів притягнення до відповідальності цих мудозвонів. Правоохоронні органи займають в цій історії відповідне місце – на дні. До них давно немає довіри, як і до судової системи загалом, бо “хто ж як не мужик мужика зрозуміє, що баба робить не так”, тому завжди можна порішати.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

 1. Є й інша частина – жінки, які намагаються в цей день довести, що квіти це правильно й взагалі це якісь феміністки вигадали, що чоловіки погані. Ці жінки переважно щасливі 365 днів на рік, з їх слів, але саме в цей день про це варто поговорити.

  Що відбувається з дівчатами, та й з хлопцями, з інвалідністю в різних інтернатних інституціях навіть страшно думати, держава взагалі не особливо переймається цими питаннями. Справжні масштаби нам ще доведеться усвідомити згодом, обов’язково все вскриється.

  Саме для цього ми сьогодні виходили. Таких людей вже тисячі, які не бояться про це говорити. Які заявляють про свої права, хай й під охороною поліції, проте жодного страху там давно немає, бо набагато страшніше те, про що прийнято не говорити ще з совка.

  Цьому не місце в цивілізованій країні.

  Б’є – значить сяде.

  До речі, “мітинг” навпроти цього року виглядав ще жалюгідніше ніж минулого. Я вже мовчу, що їх щасливі жінки чогось не долучилися до цього “протистояння”, певно варять борщ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Б’є – значить любить. ⠀ Неодноразово в дитинстві чув цю маячню від різних доросл…

log in

reset password

Back to
log in