Чому важливо не займати спеціальне паркувальне місце для людей з інвалідністю?


BraunAbility зробили чудове відео, яке наочно демонструє важливість наявності вільного місця на майданчику для паркування автомобілів. Для нашої країни тут є багато чого, що варто для себе взяти:

  1. Найголовніше – звичайно не займати ті місця, які вже існують. Це не просто порушення правил дорожнього руху, або моральних принципів… Це просто низько і підло, тому що немає ЖОДНИХ підстав його зайняти без відповідних до того показань – ані бабуся яка вдома, ані чорнобильське посвідчення. Воно потрібно для людини у колясці і в окремих випадках для ще деяких нозологій. ВСЕ.
  2. Не менш важливе – розмітка паркомісць, більший розмір і нанесення зони для висадки відповідним маркуванням. В Україні майже немає парковок з повною відповідністю. Новус має гарну ширину місць, але не має зон для висадки, а це важливо як з практичного боку, так і з ментального, можливо комусь-десь йокне нащо воно взагалі.
  3. Особисто для мене дуже важливий чинник – хто керує авто у відео? – Дівчинка на електроколясці, яка певно має офіційне право на то. Чи може людина в якої не працюють пальці рук в Україні офіційно отримати право на керування автомобіля? Думаю відповідь відома.

Дуже повчальне і корисне відео, прошу розповсюдити!

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Чому важливо не займати спеціальне паркувальне місце для людей з інвалідністю?

log in

reset password

Back to
log in