Чи справді Вінниця комфортне місто для людей з «особливими потребами»?


0

Мені в соц. мережах дуже активно пропонують сюжет про доступність у Вінниці, просять репосту… Вчора дозволив публікацію, але переглянув сюжет тільки сьогодні, ось моя думка…

Черговий сюжет який в мене викликав більше обурень, аніж розкриття проблематики. Я постійно слідкую за діяльністю ГО «Гармонія» і бачу як добре з ними співпрацює влада міста в питаннях вирішення доступності, але в даному сюжеті чомусь взяли «незалежних експертів» і схоже на те, що завдання було покритикувати, а не розібратися в питанні.

Я не буду казати вже про традиційну «кров з вух» щодо термінів відносно людей з інвалідністю, ну не можу я вже сприймати нормально сюжет, який починається з «людей з особливими потребами».

Щодо аптеки у сюжеті, то на мій погляд ширина дверей там близько 80-85 см, поріг теж цілком припустимий, тому вона скоріш за все доступна. Звичайно що пан Анатолій на своїй ричажній колясці не потрапить туди, але хай звикає, бо ніякі ДБН’и не передбачать доступність для подібного транспорту. В Європі ще на початку 90-х закрили виробництво таких колясок, вони габаритні та неповороткі, тому взагалі не раджу оцінювати доступність міста на таких колясках.

Нікого не хотів образити, просто вже не можу змовчувати… Дуже радий що Народний контроль приділяє увагу цій темі, але дуже раджу пані Євгенії звернутися у ту ж Гармонію де їй з радістю розкажуть, які терміни краще вживати щодо людей з інвалідністю, а також реальний стан справ щодо доступності у Вінниці.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
1
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

One Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. На обкладинці “моя улюблена мережа аптек” – на підготовці позов на них до суду саме з приводу доступності…