Чи знали Ви, що Apple випускає годинник для людей з інвалідністю? ⠀ Усім відомо …Чи знали Ви, що Apple випускає годинник для людей з інвалідністю?⌚️

Усім відомо про фітнес-браслети або годинники, які відстежують відстань, швидкість та кількість калорій під час бігу або ходьби. Але компанія Apple зробила крок вперед і розробила гаджет, який відстежує усі ці дані для людей, що пересуваються на кріслі колісному.

Окрім цього, модель смарт-годинника Apple Watch — watchOS 3.0 може стежити за водним балансом, прийомом ліків, має циферблат для роботи в аудіо режимі для людей з порушенням зору та моно режим для людей з порушенням слуху. Ба більше, оновлення watchOS 3.0 має можливість для «відображення» часу через азбуку Морзе та інші тактильні можливості.

Для цього Apple провела дослідження у партнерстві з двома організаціями, які займаються популяризацією занять спортом серед людей з інвалідністю в США. У результаті співробітництва було сформовано дві групи з 300 людей, які щоденно використовують коляску для пересування та провели з ними близько 3000 годин для дослідження активності.

Таким чином, компанія Аpple:
🔸вивчила залежність амплітуди оберту обручів та кількість витраченої енергії на це з урахуванням звичайної їзди, підйому на пандус або подоланні перепон у вигляді бордюрів;
🔸врахувала різну посадку людини, діаметр коліс та типи поверхонь (килими, асфальт, тощо);
🔸запрограмувала зміну формули у залежності від причин інвалідності — внаслідок ТСМ, м’язової дистрофії або іншого захворювання.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Чи знали Ви, що Apple випускає годинник для людей з інвалідністю? ⠀ Усім відомо …

log in

reset password

Back to
log in