День тиші та рух ⠀ Відгреміли концерти в більшості райцентрів і інших місць на …


[ad_1]

День тиші та рух #UAhumans

Відгреміли концерти в більшості райцентрів і інших місць на користь «хворих та убогих» з метою прикрасити хоч один день на рік їх ущербне життя.

Для більшості громадських активістів цей день не інструмент для вирішення нагальних проблем, а відкрита рана на серці, яка кровоточить навіть з очей.

За останні роки в Верховній раді не було такого сорому, як це було сьогодні. Дякуємо, що не привели дітей там виступити з віршиками.

А от в інших місцях палало – на сцени виганяли людей з інвалідністю, які розважали депутатів, які б мали там бути і розважати нас своїми недалекими діями, які не були зроблені протягом року.

Саме тому, ми вирішили започаткувати Гуманістичний рух UAhumans (Ви ж розумієте @uanimals.official❤️), метою діяльності якого є ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ під час урочистих подій присвячених святкуванню 3 грудня.

Це не свято.

Не знаєте що робити – плануйте заходи на наступний рік, які справді покращать життя людей з інвалідністю. Слідкуйте за інформацією, цікавтеся що роблять активні люди з інвалідністю і допомагайте іншим тягнутися до того. Думайте головою!

Підтримайте гарні ініціативи @ngogarua, @dostupno_ua (цих взагалі можете привітати, вони святкують День народження), @ngo.vidchui, @bachyty_sercem та інші.

От тоді вам не треба буде за рік думати про дурні заходи, бо ви вже зробили багато.

Звертайтеся, ми відкриті до співпраці! ⠀
Хто шерить наші пости буде жити вічно! Але це не точно)

[ad_2]

Source


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

День тиші та рух ⠀ Відгреміли концерти в більшості райцентрів і інших місць на …

log in

reset password

Back to
log in