Діалог


1
1 point

Діалог:
– А давно ви сіли в коляску?
– 10 років
– А коли здалися???

Питання: Як би ви відповіли?!

#паралічно #травма #што


Сподобалося? Поділися з друзями!

1
1 point

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
1
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
2
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
1
У захваті
Ого Ого
1
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
1
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

39 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 1. Коли здався… тоді коли приїхала поліція а я стою посеред Хрещатику з двома сумками. В одній 2 кг золота , а в другій повна сумка одягу:)

  1. ну, тіпа здалися боротися, аби встати на ноги))))
   людям не мають тями, що якщо людина сидить, то не її вибір, а складність ушкодження спинного мозку) уяви, таке постійно чути? самому, звичайно, суцільний кайф, бути з інвалідністю))))))))))))))))))0

  2. Ну не скажи… Вот у нас мужчина позвоночник сломал, прыгал с тарзанки в речку. Год пролежал прикован к постели. А потом положили его в больницу подлечится. Там он нащупал за попу медсестричку Галю. В шутку спросил ее “пойдешь за меня замуж ???”. Она в ответ “а че ж не пойти??? “. Его родители привезли обручальное кольцо в больницу. Сейчас они женаты и он уже сам в коляску садится, а то лежал тряпка тряпкой.

 2. Я даже не знаю що би я відповів… це явно питала людина яка не в шарить..
  Треба взяти на вооружениє фразочку, буду своїх підколювать)

 3. Улыбнулся бы и сказал что не сдавался. Это всего лишь восприятие и мышление того человека, он не знаком с вашими проблемами. А в чем-то подача вопроса может быть справедлива, есть те кто борется расшибает лоб и стирает ноги руки до крови, есть те кто ждет случая/восстановления/подходящего момента и тд., есть те кто смирился. Все разные и выводы у всех разные, но, уверен, возмущение и пену у рта такое не должно вызывать :)

  1. Міша, при чому тут змирився?) Є ще таке поняття, як – людина приймає свій стан і живе повноцінно) А от тупі питання, можна тримати при собі. Це вульгарно, як на мене, лізти з подібним до чужих людей. І виправдання тут бути не може… Це як питати в дівчини, чому не народжує. Хто знає, які на це причини? Але ж влізти в болюче і вкусити – наше всьо)

  2. Меня даже бесит, когда мне советуют разные инвалидные пренадлежности (в больнице) и даже не спросив – смогу я этим пользоваться или нет. Прошу палочку, а мне предлагают костыли. А как на них ходить, когда руки даже не держут их, не то что переставлять их. Ещё и ногами нужно равновесие держать, а с костылями это не реально. Если под руки меня возьмут – не смогу я так ходить, вообще и шагу не стану. А когда я сама возьму под локти рядом идущих – свободно пойду. Вот тут две эти разницы, и очень большие, между палочками и костылями.

 4. У мене одна з улюблених наукових тем – це різні здорові типи реакції на хворобу, в залежності від її прогностичності. Якщо просто, то рак – це хвороби “для боротьби, пожиттєві діагнози (цукровий діабет, ампутація кінцівки, тощо) – “для партнерського життя з ними”. Думаю, людина просто поплутала що куди, треба їй кинути посилання на мою статтю )))

  1. Виталий Пчелкин я ж з цією темою з 2009 року працюю. Спочатку з дітьми і батьками з діабетом 1 типу, потім інші патології почали додаватись. Насправді, сама патологія суті не грає (хоча психотерапевта треба розуміти ці речі, щоб бути на одній хвилі з клієнтом), механізми в психіці ідентичні. З ними і працюю в даному контексті.

 5. Таке запитання не до нас, бо ще більше починаєш любити життя і невпинно йдеш вперед не зважаючи на усілякі перепитії. Дух боротьби притаманний нам. Такі ми є!!!

 6. Мне говорили : – Что ж это ты в 25 уже здоровья нету ? Что ж будет дальше ? ( это говорил начальник на работе, на которой я и потеряла здоровье, аммиак) Я ответила : – А я сейчас с палкой по шкандыбаю, а на старость буду молодухой бегать. Они только засмеялись. У того начальника тоже жена там работала, и тоже много лет тяжело больна, так же сидит дома и никуда не выходит.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437