Діє веб-сайт «Працевлаштування людей з інвалідністю»


В рамках Проекту Програми розвитку ООН, Міжнародної організації праці та Державного центру зайнятості «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості» розроблено веб-сайт «Працевлаштування людей з інвалідністю» (www.intrud.gov.ua), де корисну для себе інформацію знайдуть і особи з обмеженими фізичними можливостями, які шукають роботу, і роботодавці, зацікавлені в їх працевлаштуванні.

На сайті можна дізнатися про соціальні послуги державної служби зайнятості, нормативно-правове регулювання у сфері працевлаштування людей цієї групи населення; для роботодавців є поради щодо пристосування та адаптації робочого місця для людей з інвалідністю, а для осіб з обмеженими фізичними можливостями – щодо вибору професії та пошуку роботи.

Інтернет-ресурс містить також багато успішних історій професійної реалізації людей з інвалідністю, які довели, що в сфері праці гідні найкращого.

Київський міський центр зайнятості


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
1
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Діє веб-сайт «Працевлаштування людей з інвалідністю»

log in

reset password

Back to
log in