Доколє?!


Доколє?!

Стоїш ти такий з другом на офіційному СТО дилера авто, чекаєш поки відремонтують авто. Чекаєш на вулиці, бо в зону відпочинку зась – вона на другому поверсі.

Тут до тебе підвалює хлопчина з вимогою дати телефон, щоб допомогти. Дякуємо і кажемо, що вже допомагають. Зі здивованим обличчям хлопчина покидає нас… Щоб повернутися!

Минає мить і він повертається зі скарбом, яким вирішив поділитися з нами – грошима, які впевнено розділяє і вручає нам зі словами: «Це від АТОшника, який за вас воював». Поклавши свою міцну руку на плече завалює вашого слугу вперед і з гордістю йде.

Занавєс.

А тепер запитання до розумників – за що воював #АТОшник?!

#паралічненько


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 6

  1. Не люблю когда так…..ТЕРПЕТЬ НЕ МОГУ!Малой категорически запрещаю брать деньги.ЗАПРЕЩАЮ!можете закидать меня тапочками…….

  2. АТОшники – это просто срез общества. Это сотни тысяч человек – уже действует закон больших чисел: среднее ожидание от АТОшника равно среднему ожиданию от любого человека на улице. Точно так же к вам мог подойти любой абсолютно цивильный прохожий, только с другой аргументацией, вплоть до “братан, уважуха, на вот, держи”. Что с этим делать? Да ничего. Они просто есть.
    imho

  3. це ще ладно: у Вінниці мене зупинила жіночка, яка сказала: у мене є не нова, але чиста одежа, давайте я вам її подарую. Ні коли не відчував себе відбросом суспільства до цього :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

log in

reset password

Back to
log in