Гіперопіка«а сегодня в завтрашний день не все могут смотреть… Вернее смотреть могут не только лишь все, мало кто может это делать»

Не всі зрозуміють, хто мав би, але все одно дякуємо Доступно.UA)

[fb_vid id=”1985279911718812″]

Ану зізнавайтеся, у кого були проблеми з гіперопікою близьких людей? А з боку зовсім незнайомих? Чи може ви – та сама людина, яка так хоче про всіх піклуватися? 😏

Паралічненько в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 3

  1. Надто лайтово описано. Гіперопіка це коли тобі з людьми спілкуватись не дають та навіть спробувати завести стосунки і не дай бог ти поїдеш кудись і не скажеш куди і без супроводу, хоча ти цілком можеш це зробити. Гіперопіка це постійна брехня і маніпуляція. Це є видом домашнього насилля і нічого смішного та цікавого тут нема. А коли ти намагаешся протестувати, то проти тебе налаштовують усіх навколо. Це коли кажуть іншим за твоєю спиною як правильно з тобою спілкуватись і чи варто взагалі. Це психічна хвороба. Я би сказав, що з такими робити потрібно, але мене забанять за провокації. Нічого тут смішного нема. І усі гіперопекуни жахливі сцикуни, які ладні йти на все, вби тебе втримати, буквально на все, тож навряд тут є щось смшне.

  2. час назад я случайно увидел этот выпуск на ютубе, а 15 миут назад впервые увидел вашу страницу =) совпадения )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гіперопіка

log in

reset password

Back to
log in