Гранд-фінал Євробачення


1
1 point

13 травня 2017 року на запрошення Марини та Петра Олексійовича #Порошенко відвідали гранд-фінал #євробачення2017. Дуже приємно було отримати запрошення на це музичне свято від перших осіб держави та своїми очима побачити та оцінити рівень підготовки. Ми були вражені масштабами підготовки та організації, все було на вищому рівні!

Для людей на колясках були передбачені спеціальні місця і мабуть вперше на моїй пам’яті ці місця настільки пристойні і мали чудовий огляд, можна насправді насолодитися шоу! Навіть чіплятися немає до чого, все на вищому рівні. Хочеться лише побажати, щоб в майбутньому рівень організації подібних заходів був не гіршим!

Дякуємо за запрошення і оцінку нашої громадської діяльності. Це було неймовірно!


Сподобалося? Поділися з друзями!

1
1 point

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
1
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
1
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

50 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Извините пжлста, ни в коей мере не хочу обидеть, и звучать будет грубо, но интернатовских не очень приглашают – картинка не та.

  2. Marina Golovina Маю на увазі не про запршення там кудись. А про побутові умови, про лікування, врешті-решт, чи вивозяить на свіже повітря тих, хто самостійно не може вибратися.

  3. Інна Битюк Добре, що таке робите. Але ж будинки-інтернати є і будуть. Бо немало випадків, коли родини нема, або родичі за станом здоров’я не взмозі доглянути людину з інвалідністю, або ж не хочуть..

  4. Александр, это звенья одной цепочки, и приглашение на концерт, и условия пребывания в интернатах, в домах престарелых.

 1. Чему ты умиляешься,.дружок?Будь объективен,вас избрали,, потому ,что вы примелькались у власть имущих.Вспомни что получили мы,обычные люди на группе ,от этой власти ,и ещё раз ,подумай ,кого ты благодаришь..и восхваляешь ,а главное за что??…

  1. Доброго дня хлопці. Так можна звертатися? Ви познайомтесь і може Ваше знайомство принесе користь. Думаю що Олексій правий часткиво. Так обрані але обрані за свою силу, громадську та життєву позицію. Нажаль мені з моєю дитиною купити квитки за 1500 тис. Було занадто дорого. Я писав про це пост потім цю тему також обговорювали. Потрібен правдивий аналіз : які умови були створені, скільки купило квитки та де, скільки привезли та кого та чому саме їх ну і т.д .

  2. Алексей Долгих на жаль і нам купити квитки не по кишені, вартість 3000 грн. Але це ж не держава встановлює ціну, а організатори, які для Європи є цілком обгрунтовані, адже кошти на облаштування цих місць на мою думку витрачені чималі. Місць для людей на колясках було 54 по 27 з кожного боку, вони не були заповнені навіть на 50% мені здалося

  3. Так “мелькати” ж нікому не заборонено… Як то кажуть, під лежачий камінь вода не тече. Рухайтеся, рухайтеся і ще раз рухайтеся (шийник із 35 річним досвідом) :)

  4. Не надо завидовать .Они делают огромное дело которое к сожалению не все могут увидеть.Куда легче сидеть ныть и завидовать.Правда Александр?Только мы сами можем изменить нашу страну.И ребята это делают не только для себя.Пчелкины продолжайте вы замечательны!

  5. отто ж. Я – пока не с ограниченными возможностями. Возраст, надеюсь, будет благосклонным, и статус кво сохранится. Но сидеть и ждать, или социально “двигаться” и “мелькать” – выбор человека.

  6. Справа в іншому. При плануванні Євробачення ніхто не думав про людей з інвалідністю. При облаштуванні арени ніхто не заморачивался про людей з інвалідністю . Про створенні антидескримінаційної моделі присутності людей з інвалідністю на Євробаченні ніхто не думав про можливість або не можливістб створення місць у всіх секторах бо стоворення місць в одному місті з встановленою ціною це і є ДИСКРИМІНАЦІЯ . І саме тому потрібен аналіз. І я просто вимаагаю зробити його тих людей яким вдалося бути присутніми на Євро

  7. О вот это другой разговор.Вот это первые шаги.Именно благодаря вот таким звездочкам как Пчелкины и многим другим активным “небайдужим” людям жизнь людей на колясках и будет меняться , и становиться легче, ярче и веселее. Ребята правда такова, что никто кроме вас самих не сможет построить страну без барьеров.Пока вы сами не поедите и не скажите что вот тут надо пандус, и именно такой и если вы его не сделаете будете носить меня на руках пока не поймете. Вот тогда кто то начнет шевелиться. Даже самые добрые благотворители не смогут почувствовать и увидеть недостатки нашей страны именно со стороны человека в каляске.Вы сами для себя и под себя должны его менять.И по моему не ссориться вы должны сейчас, а знакомиться и работать вместе. У Вас же одинаковые цели

  8. Алексей Долгих ви мабуть не бачили арену, тому так і пишете. Зрозуміло, що бути в фан-зоні круто і все таке, але це не комфортно, адже я бував чимало разів там. Щодо розташування до секторів “звичайних”, то вони максимально наближені один до одного і навіть можна поспілкуватися і ротиснути руку. Зробити ті сектори доступниминереально і не доцільно, адже вони розташовані сходиками. Не чіпляйтеся до того, що не є проблемою. Ще раз кажу, це був найзручніший перегляд, який я бачив – хочеш танцюєш, хочеш дивишся, хочеш гуляєш. Ніхто тебе не носить, сам собі режисер.

  9. Я конечно не поддерживаю П. но пускай 2 людям будет приятно, чем не одному, при том что я думаю ты не одному не помог.

  10. Маша Сенченко Чему завидовать-то?Я 5-ти кратный чемпион Украины в своём виде спорта,который мы,харьковчане с нуля подняли.Вполне ,как мне кажется,успешный бизнесмен.Я просто категорически против любых проявлений пресмыкания перед этой преступной властью…

  11. Alexey Povalkin і хто там фаворит зараз Рабінович? Почекаємо пару років поки оберуть когось іншого (не дай бог рабе) і потім заживемо?

  12. Алексей Повалкин (Alexey Povalkin) мне кажется Вы не совсем правильно понимаете информацию.Я искренне рада Вашим достижения и горжусь Вами.Я вижу Вы хороший человек и много делаете для блага других и Вы об этом знаете .Но тут речь идет о ребятах , их достежения.Их оценили за их труд.Сделайте тоже что то на столько же важное , покажите это правильно и Вас тоже оценят.А так пока ваши поступки и сообщения выглядят очень мелко и не достойно мужчины.

  13. Маша Сенченко Мне перед Вами оправдываться невчем,и не Вам меня судить..А мою честь и совесть подтвердят мои друзья и погоны сержанта воздушно-десантных войск и моя служба за двумя границами.

  1. В свое время мы ездили на Таврийские игры, компанией – Серега Коваленко (Кр.Рог), все наши херсонцы, и Таня Фомина… Так для людей с инвалидностью было выделено постоянное место, практически напротив сцены – браво организаторам, и с нами рядом всегда были люди с Каховского интерната – с тяжелой инвалидностью… За 3-4 года с кем-то мы познакомились, кого-то примечали на наши лагеря АР, на концертах же всегда со всеми с ними здоровывались… А в один из дней их не пустили на концерт, нас всех пустили, их нет! …Почему? Да, первый человек страны приехал, не хотели портить ему картинку, рядом же сидели бы.
   Вот, и с Евровидением чувство, что выбирали для картинки. …Вот так и делят Они людей с инвалидностью на классы.

  2. Marina Golovina я зустрів там переважно активістів і тих хто працює з людьми з інвалідністю (по АТО не знаю, але були і волонтери і воїни). Якщо ми для картинки, по вашому, то нехай, хоч і не приємно це чути. Я впевнений, що запросили тих, хто на даний момент працює в цих питаннях і ні про які класи мова не йде.

 2. все, кто возмущаются, простите, но поднимитесь над собой так, как Уля и Веталь. Уля – отдельная история, которую любой желающий может проследить. Красавица. Умница. Талантище. Веталь – это просто кусок моего сердца, который (он сам не знает об этом), я ему отдала лет 7-8 назад, узнав об его истории. Оба целеустремленные, с активной позицией, самосовершенствующиеся, борющиеся, СЧАСТЛИВЫЕ, ВЛЮБЛЁННЫЕ и СТРОЯЩИЕ ПЛАНЫ НА БУДУЩЕЕ. Нельзя в комментариях описать то, как я Виталькой восхищалась, когда с ним познакомилась. Я дочке его в пример всегда ставила. Дочка, слава Б-г, на своих двоих. Я, собственно, к чему: возмущаться “легче легчего”. Работать над собой, и не только, очень трудно. И лениво. А Веталь и Улька трудятся ежедневно, помогают не только себе, но и остальным. В общем, если кого и приглашать, то их!:)


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437