Без категорії

Громадський аудит соціального таксі та об’єктів ТАСIS


0

29 квітня відбулося чергове засідання міського комітету доступності. На порядку денного за ініціативою ССЛОФВ «Життя без бар’єрів» було винесено два питання:

  1. Проведення громадського аудиту на предмет забезпечення доступності чотирьох об’єктів, які реконструюються за програмою ТАСІС – це корпус центральної міської лікарні.
  2. Обговорення результатів громадського аудиту роботи служби «соціального таксі».

Начальник управління архітектури О.П. Панченко ознайомив членів комітету доступності з проектною документацією всіх об’єктів реконструкції за програмою ТАСІС. Проектна документація всіх без винятку об’єктів передбачає спорудження пандусів, широких вхідних дверей у відповідності з державними будівельними нормами. Найближчим часом група аудиторів проекту приступить до експертизи позначених об’єктів.

Керівник проекту «Створення у місті Свердловську та Свердловському районі Луганської області безбар’єрного життєвого середовища для людей з обмеженими фізичними можливостями» Григорій Калашников виступив з вимогою термінового коригування порядку надання послуг соціальним таксі. Результати аудиту проведеного організацією «Життя без бар’єрів» показали необхідність внесення змін до порядку надання послуг з метою раціонального використання коштів міського бюджету та міжнародних донорських організацій. Аудитом встановлено, що категорія громадян, якій надано право користування таксі, потребує перегляду і коригування. Звузивши перелік тих, хто має право на послуги соціального таксі, оптимізувавши його, ми зробимо справедливо, по-хазяйськи, тому що це повинна бути послуга на допомогу для тих, хто її реально потребує і не має альтернативы пересування в міському транспорті. Найближчим часом Комітет доступності внесе рекомендації на засідання міської ради щодо зміни Порядку.


 Голові комітету доступності,
заступнику міського голови
м. Свердловська
Слєсарєву М.І.

В межах проекту: «Створення в місті Свердловську та Свердловському районі Луганської області безбар’єрного життєвого середовища для людей з обмеженими фізичними можливостями», що здійснюється в межах проекту «Розвиток громадянського суспільства», що впроваджується програмою розвитку ООН в Україні за  фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії,   ССООФМ «Життя без бар’єрів» надає фінансову підтримку міській службі соціального таксі з перевезення маломобільних груп населення. Це дає змогу задовольняти попит в більшому обсязі. Після двомісячної перерви в роботі через недофінансування соціальне таксі відновило свою роботу.

Однак в ході проведення  аудиту послуг соціального  таксі виявлено  деякі  недосконалості та зловживання  з боку громадян. Аудитом виявлено, що категорія громадян, якій надано право користування таксі, потребує перегляду та корегуванню. Так, Шепелєв С.В.,  який має IIгрупу інвалідності, не має наявних вад опорно-рухового апарату та   може пересуватися без використання соціального таксі. Цей громадянин, що має свій бізнес і працює у власному офісі, неодноразово використовував соціальне таксі на значну суму у господарських справах. Такий стан справ потребує термінового перегляду категорій, яким надається право користування соціальним таксі.

Вважаю, що  звузивши  перелік тих, хто має право на послугу соціального таксі, оптимізувавши його, ми   зробимо справедливо, по-господарськи, тому що  це має бути послуга та допомога для тих, хто її реально потребує та не має альтернативи пересування в міському транспорті, а не для того, щоб нераціонально використовувати  гроші, які  надаються   з міського бюджету та міжнародних донорських організацій.

Голова правління  ССООФМ
«Життя без бар’єрів», керівник проекту,
Калашников Г.М.
член комітету доступності.
29.04.2010р.

ССЛОФВ «Життя без бар’єрів»


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *