Херой на парковці біля Леруа Мерлен на вул. Полярна


Сьогодні був незвичний день… Як завжди по приїзді до ТЦ, цього разу це був Леруа Мерлен на Полярній, більшість місць була зайнята. Звичайна процедура з проханням звільнити і більше не паркуватися на місцях для людей з інвалідністю традиційно межувалася з якимось хамлом, яке почувало себе найрозумнішим.

На зауваження водія і прохання перепаркувати авто, цей ‪#‎херой‬ в грубій формі повідомив як далеко він бачив нас разом із ПДР… У відповідь йому було сказано, що буде викликано ‪#‎поліція‬, але й на це була лаконічна відповідь “вызывайте кого хотите”. Ну сказано – зроблено, 102 вже виїхало, але трохи не встигало, тому довелося заблокувати його авто своєю автівкою і чекати на приїзд поліції, на щастя – не довго.

Знайомтеся з хероєм парковки, за сумісництвом, власником авто з номером ‪#‎АІ4618ЕІ‬ та штраф у 51 грн. І хоч це не так багато, але ж часу та нервів трохи було зіпсовано. Перепаркувався б як інші – зекономив би і час, і гроші. Серед багатьох, які в цей день зрозуміли свою помилку, хоч і деякі також намагалися виправдовувати себе, посилаючись на те, що вдома в нього є “бабушка-інвалід”, яку він інколи підвозить, абсолютно всі визнали свою неправоту, окрім цього…

Вважаємо це певною мірою перемогою, бо вперше щось таки, та виписали порушнику… Викликайте поліцію) Можна і ‪#‎репост‬)

Люди, ну не паркуйтеся ви там, де є спеціальні знаки – людям це життєво необхідно, а не якась там забаганка!

Оригінальний пост в Facebook

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Херой на парковці біля Леруа Мерлен на вул. Полярна

log in

reset password

Back to
log in