Херсонський волонтер з інвалідністю зібрав на потреби армії майже три мільйони г…Херсонський волонтер з інвалідністю зібрав на потреби армії майже три мільйони гривень – про це написали більшість найрейтинговіших ЗМІ ⠀
Про що свідчить цей кейс?
Безсумнівно людина заслуговує на повагу! Але…

Якщо відкинути емоції і подивитися на це з критичної точки зору, то буде очевидним, що саме такі історії дають шлях тисячам інших нечесних людей та стимулюють людей давати гроші на вулицях без жодної перевірки їх цільового використання.

Скільки таких чесних? Одиниці. Цей кейс дає можливість оцінити приблизні масштаби оборотів готівки в природі, які в 99% випадків йдуть комусь в кишеню. ⠀
Проста арифметика:
5 років
70 місяців
3 000 000 грн.

Тобто, за один місяць одна така людина збирає 42 857 грн.

Питання до вас просте – чи даєте ви гроші на вулиці?!

Багато хто збирає і на армію, і на лікування. Більшість навіть має наявні документи «хворих» та чи впевнені ви, що ці гроші потраплять саме туди, куди ви їх спрямували?

Наша думка проста – абсолютна більшість тих грошей ніколи не потрапить туди, де їх чекають. Саме такі геройські історії популяризують такий вид допомоги і лише одиниці справді роблять так, як заявляють. Є багато розслідувань щодо цих зборів – там є ті, хто їх кришують і збирають касу.

Висновок: допомагати треба, але тільки перевіреним фондам на офіційні рахунки, які звітують про надходження і витрачені кошти. В крайньому випадку донейт-бокси для готівки, які встановлені в торгових точках, там мали б перевіряти цільове використання.

А що думаєте ви?
#Благодійність #паралічненькоSource

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

  1. Вуличним збирачам – ніколи. Проте, досить регулярно в таблєточкі, “чашку кави” Комарова, в банкоматах Приватбанку, через знайомих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Херсонський волонтер з інвалідністю зібрав на потреби армії майже три мільйони г…

log in

reset password

Back to
log in