І трохи про ІнваФішки – Ти все можеш


0

І трохи про ІнваФішки – Ти все можеш

Ну а що?! – Щоб потім не наздоганяти! 👌

#паралічненько #ІнваФішки


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

9 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Дивно що тут ви всі це висміяли ,а чи розумієте ви серйозність цього фото , уявіть собі таке є в реальності а як мамі на калясці і допомогти не має кому погуляти з своєю дитиною, нажаль тільки так. Я знаю багато хто скаже не може нехай не народжує , але вона жінка і її серце теж хоче дитинку , відчути цю любов , ні ж чим не зрівняти ,яку ти відчуваєш до своєї дитини.

  2. Так в мене двоє дітей і я знаю ,що так не просто підняти дитину в такому віці на руки , якщо дитина хоче бігти гратися , то не лялька. В своєму пості я хотіла сказати те що в любому віці інвалідність це не просто і важко, це багато перешкод і всуспільстві і під ногами , і якими сильними ми не здавалися ззовні а всередині кожного вирує ураган

  3. Если это в меру то считаю даже хорошо.есть такие детки что за ними не так просто угнаться .и если это поможет ребенка обезопасить от опасности то вполне нормально.лучше живой ребенок чем мертвый!

  4. В Китаї навіть деякі здорові мами тримають дітей на легенькій синтетичний пружинці.