І трохи про ІнваФішки – Ти все можеш


І трохи про ІнваФішки – Ти все можеш

Ну а що?! – Щоб потім не наздоганяти! 👌

#паралічненько #ІнваФішки


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 9

  1. Дивно що тут ви всі це висміяли ,а чи розумієте ви серйозність цього фото , уявіть собі таке є в реальності а як мамі на калясці і допомогти не має кому погуляти з своєю дитиною, нажаль тільки так. Я знаю багато хто скаже не може нехай не народжує , але вона жінка і її серце теж хоче дитинку , відчути цю любов , ні ж чим не зрівняти ,яку ти відчуваєш до своєї дитини.

  2. Так в мене двоє дітей і я знаю ,що так не просто підняти дитину в такому віці на руки , якщо дитина хоче бігти гратися , то не лялька. В своєму пості я хотіла сказати те що в любому віці інвалідність це не просто і важко, це багато перешкод і всуспільстві і під ногами , і якими сильними ми не здавалися ззовні а всередині кожного вирує ураган

  3. Если это в меру то считаю даже хорошо.есть такие детки что за ними не так просто угнаться .и если это поможет ребенка обезопасить от опасности то вполне нормально.лучше живой ребенок чем мертвый!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

І трохи про ІнваФішки – Ти все можеш

log in

reset password

Back to
log in