«Ігри Героїв»: крос-фіт для воїнів АТО


Майже день витратив на перегляд матеріалів і фото та з захопленням спостерігав за «Іграми Героїв», що днями пройшли у Харкові. Можна багато чого прочитати в коментарях, але головним залишається ключове СИЛА ДУХУ, це те з чим ці хлопці добре знайомі. Я не часто вихваляю людей на колясках, але «Ігри Героїв» не залишили мені варіантів – це дійсно круто!

«Ігри Героїв»: крос-фіт для воїнів АТО

Вже не перший рік спостерігаю за американськими I AM ADAPTIVE, які проводять схожі заходи і основу цієї програми складають саме колишні військові, і мріяв побачити це в Україні. Побачив і щасливий що так швидко, адже впевнений попереду бурхливий розвиток цієї ідеї.

Серед героїв ви можете побачити двох хлопців на колясках, котрі зовсім нещодавно були учасниками табору активної реабілітації (скоріш за все там і познайомилися) – Дмитро та Святослав. Не буду писати гучних слів “що активка їх зростила”, хлопці і так були доволі самодостатні, але вірю що наш табір був частинкою шляху до цих ігор для кожного з них.

Взагалі до чого це я – хай хто б там що не писав, що в Західному реабілітаційно-спортивному центрі проводиться казна що, відмиваються і таке інше, я буду кожного такого розумника посилати, адже саме завдяки тим заходам народжуються ось такі знайомства, які перетікають в дружбу і ми можемо спостерігати за такими наслідками :)

Активна реабілітація привнесла до мого життя дуже і дуже багато гарних людей та надійних друзів, сміливих і відкритих, дивних та незвичайних, але по своєму цікавих, і навіть справжніх героїв нашої сучасності. Серед них і «спортсмен» Діма… і хоч ми і не спілкуємося багато, але я дуже радий нашому знайомству і тому, що ти приїхав в табір і познайомив нас із своєю особистістю!

Хлопці, бажаю вам подальшого розвитку, сили, здоров’я і цей… Ви там БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!)


Сподобалося? Поділися з друзями!

19
0
19 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

«Ігри Героїв»: крос-фіт для воїнів АТО

log in

reset password

Back to
log in