Інвалідність не обмежує – нас обмежує дискримінація


Дуже радію появі нових якісних відео соціальної спрямованості, які дійсно хочеться показати всім! Кампанія проти дискримінації опублікувала на своїй Фейсбук-сторінці відео про проблеми людей з інвалідністю. Ролик було презентовано під час концерту Ірени Карпи в київському Докер Пабі 21-го лютого 2016 року.

«Ми хочемо бути активними громадянами, готові брати відповідальність, виконувати громадянські обов’язки, відстоювати свою свободу і власні права. Права, які є в усіх людей, без жодних додаткових привілеїв чи поблажок. Нам не потрібні жаль, пожертви та співчуття. Нам потрібна рівність. Рівність у ставленні, рівність у сприйнятті, рівність можливостей та забезпеченні прав.

Інвалідність не обмежує – нас обмежує дискримінація».

Довідка. Відео створено ВГО “Генерація Успішної Дії” в рамках Інформаційної Кампанії проти дискримінації за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інвалідність не обмежує – нас обмежує дискримінація

log in

reset password

Back to
log in