Інвалідність не робить тебе особливим, але сумніви щодо своїх знань про це справІнвалідність не робить тебе особливим, але сумніви щодо своїх знань про це справді роблять

Ми – не хоробрі. Коли мова заходить про людей з інвалідністю, пересічна людина починає сипати компліменти: «Хоробрі, мужні, надихаючі!».

Не варто хвалити нас лише за те, що ми живемо. Похід в магазин за молоком вимагає від мене мужності не більше, ніж від будь-якого з вас.

© Стелла Янг

Паралічненько як завжди потурбувалося про Ваші очі і адаптувало субтитри нормальною термінологією. Не радимо дивитися оригінал на сайті TED, а також шукаємо авторів тих перекладів, щоб пояснити різницю (якщо самі не відчують).

З любов’ю, #Паралічненько![fb_vid id=”1111407505656302″]

Паралічно в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
1
0 shares, 1 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 2

  1. Дякую! Чудова промова. У мене, до речі, були підозри щодо усіх цих штампованих “Сильна та мужня людина, що надихає нас на боротьбу з щоденними невдачами”., та ставлення до цього “субъ’єктів надихання”. Мені здавалось, що це може виглядати якось не дуже тактовно, чи зневажливо до особистості людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інвалідність не робить тебе особливим, але сумніви щодо своїх знань про це справ

log in

reset password

Back to
log in