Інвалідність та кредит на телефон – несумісні речі в Україні?


1
1 point

Інвалідність та кредит на телефон – несумісні речі в Україні?

Давно збираюся поміняти телефон, але назбирати кошти не виходить, постійно кудись розлітаються. Вирішив скористатися безвідсотковим кредитом, який зараз пропонується майже в кожному магазині, мінімум переплати, але зручна можливість. І хоч кредитні умови терміном на два роки, планував виплатити його за шість місяців…

Обравши банк почав розуміти не все так просто, наприклад, #альфабанк довго морочив голову з анкетою, потім вирішив додатково застрахувати на майже 7 тисяч, а потім мабуть зрозумівши що в мене інвалідність, повідомили про проблеми з системою, а за кілька хвилин і про відмову без пояснення причин. Ок, пішли далі…

#forwardbank довго проводив допит, отримав всі необхідні відповіді по телефону, перевірили дані, дали погодження з головного офісу, забронювали товар і запросили до офісу підписати угоду. Все просто, аж дивно… Сьогодні приїхав я до відділення біля метро Святошин, побачивши коляску мене одразу направили до каси, але почувши про кредит одразу забігали і почали телефонувати до головного офісу. Не дивлячись навіть паспорт повідомили мені про відмову :) Камеру я звичайно забувся взяти, хоч і була така думка. Жодного питання щодо інвалідності не задавали і на сайті не зазначено про необхідність повідомляти це.

Я сказав ок, буду скаржитися, бо вважаю це дискримінацією (хоч і розумію що це повсюдно), мене зупинили на виході і сказали що надішлють повторну заявку. Ок, відсканували документи і сказали чекати годину або до вечора… Гарна погода і смачний чай звичайно допомогли в очікуванні, але за годину отримав дзвінок – відмовлено, без пояснення причини.

Результат – витрачений час і кошти на безглузду поїздку до Києва, зіпсований настрій і думки що з тим робити… І такого гівна на кожному кроці, працюючи офіційно, заробляючи стабільно, в тобі бачать лише інваліда. Прикро!


Сподобалося? Поділися з друзями!

1
1 point

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
1
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
1
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
2
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

64 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Саме цiкаве в тому, що дохiд в мене цiлком платоспроможний, бо ще крiм пенсii маю регреcнi виплати. Але чомусь цi виплати нiхто не бере до уваги, бо офiцiйний дохiд – тiлькi пенсiя.

  2. Андрій Арсієнко да но не все законодательство, при начислении субсидии данные выплаты учитываются в доход, если только выплачивает не Фонд

  3. Андрій Арсієнко “регреcнi виплати нiхто не бере до уваги, бо офiцiйний дохiд – тiлькi пенсiя.” Дивна ситуація: При нарахуванні субсидій регресні виплати входять в сукопний дохід і субсидії – НЕ ПОЛОЖЕНО, а при видачі кредиту офіційний дохід – тільки пенсія і кредит тоже НЕ ПОЛОЖЕНО, Страна дураков в прямом ефире

 1. У нас было дело по крелитовани ю человека с инвалидностью. Адвокатом был Олег Лепетюк. В итоге выиграет 2 инстанции, ВС отправил на пересмотр, в 1-й проиграли и клиент скис, отказался дальше участвовать. Не хотите ли вы попробовать?

 2. Да, проблема есть. Мне потребительские кредиты всегда давали без вопросов, НО слышала, что с первой группой получить нереаьно тк “банки боятся что раз первая группа то клиент может умереть” смешно, а еловек без инвалидности бессмертен?)))
  А вот когда я 4 года назад захотела взять ипотеку имея очень хорошие стабильные доходы и мою 2 группу – дали только в одном банке и то увы не украинском(((

  1. Просто есть понятие риски. Вы не думали, почему страховка стоит очень разных денег для разных людей. А законы у нас очень социальные и нельзя стребовать долги с незащищенных слоев населения. Вы лично можете выдать кредит если что. А коммерческая организация отвечает перед своими акционерами и для них это убыток.

 3. А давай всі разом купимо тобі телефон! В тебе такі класні і життєві пости, читати приємно і пишеш на рідній мові.
  Давай номер карти!:)

 4. Совершенно дурацкий подход к клиентам. Если на инвалидной коляске приехал, значит, неплатежеспособен? Вот так, прям на глаз определяют? А если придет человек с инвалидностью, но без коляски? Они же справку от врача не требуют. Все ли почки у клиента на месте, все ли глаза видят, им же неведомо. Какая-то извращенная логика у них.

  1. Альфа-Банк Україна рішення зі страхівко, коли побачили клієнта – повелися як мудаки (зробили усе можливе, щоб ти відмовився і тіпа вони гарні в цій ситуації, а ти ні бо відмовився).

 5. колись в “Авалі” теж морочили голову….перша група інвалідності їх збила з розуму…хоча вимагали підтвердження доходів і майна. коли почав підтвержувати зарплатою, пенсією, квартирою, машиною – почали відступати, але не на довго. все ж зізнались, що мовляв перша група, а тому “не положено”….почав вимагати внутрішні документи і посилання на конкретні закони “про не положено”, а також просив провести до керівника відділення…побігли радитись. видали кредит.

  1. Вони послалися на те, що відмова з головного офісу і причини відмови не повідомляються типу кредитор має таке право.

  1. Олена Та Сашко Ткачук да да, я себе это уже 20 лет говорю…но наше правительство делает все, чтоб у нас в стране ничего не менялось. Законы например, принимает. На которые мы с вами повлиять не сможем. и это не закончится в ближайшие лет 500. минимум

 6. И так во всем…..я уже писала, чтобы поступить в автошколу( пришлось дать взятку врачу и самой автошколе)таким образом я училась вождению вместе с обыкновенными людьми.Иначе не соглашались.Это было 13 лет назад.

 7. Маю інвалідність (візочник), офіційно працевлаштований – неодноразово брав кредити (бували суми і великі, більше 10 000), ніразу не було відмовлено… (Користувався послугами ПБ, та УкрСиббанк).

   1. Останній раз, оформляв кредит в Інтернет магазині “Allo”, після позитивного рішення банку про надання кредиту на телефон, треба була особиста присутність в банку – куди і пішов, 10 хв. і все… Паспорт, справка про доходи, код, і щет фактуру з магазину…

 8. У меня было так же несколько раз. В Альфабанке и Укрсиббанке, и еще в каком-то. Когда узнавали об инвалидности, резко все менялось. И в итоге ни разу не получилось взять даже на не особо большую сумму в кредит мобилку или ноутбук. То есть выгодные кредиты под 0,01% нужны тем, кто в состоянии заплатить всю сумму сразу без проблем. Абсурд.

  1. Я теж малій так взяла телефон. Оформила кредитний ліміт. Бо не було спочатку. Скільки сказала-стільки й зробили. На інвалідність не зважали.
   Але в самому магазині в кредиті відмовили із-за інвалідності

 9. Віталій, добрий вечір! Приносимо вибачення за створені незручності. Ми розібралися в ситуації, що склалася, і можемо сказати, що причиною відмови Банку у видачі кредиту стала помилка співробітника Контакт-Центру, роботу зі співробітником ми вже провели. Також хотіли повідомити, що інвалідність не є вирішальним фактором при прийнятті рішення про видачу кредиту. Можливість оформлення, максимально доступна сума кредиту та умови кредитування залежать виключно від персональних даних клієнта в комплексі. Найближчим часом з Вами зв’яжеться наш співробітник для вирішення питання. Очікуйте, будь ласка.

  1. Формат, я кажу саме про нього, тобто в телефонному режимі їх все влатувало, заробітку вистачало, а от коли побачили коляску… :)

  1. Не без цього, але з якою метою тоді проводиться аналіз доходів та платоспроможності? Не треба всіх під одну гребінку тягнути.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437