Кафе «CityFresh Веранда» в Бучі, яке незабаром стане доступнішим


0

Поки немає жодного дієвого механізму створення доступності для людей з інвалідністю у приватних закладах окрім бажання самих власників цих закладів. Добре що місто Буча не таке велике і переважно всі кафе та інші заклади громадського відпочинку мають не мережеву похідну, а конкретних власників до яких все ж таки простіше достукатися.

Це мій перший досвід коли вдалося напряму зустрітися з власником і домовитися про створення доступності для людей на колясках, яка як і в багатьох місцях насправді може бути реалізована без великих коштів, тобто в першу чергу важливіше добитися розуміння та бажання власника реалізувати це.

Кафе CityFresh Веранда знаходиться в місті Буча на вул. Енергетиків, на центральній площі, де велике скупчення людей, які мають бажання гарно відпочити і люди з інвалідністю не є виключенням. Зустрічі з власником кафе Григорієм я шукав два роки і ось нарешті ми зустрілися… Що з цього вийшло дивіться у відео.

Сторінка #ДоступнаБуча у Facebook – https://www.facebook.com/dostupnabucha/

Я тут, підписуйтеся:
https://pcholkin.com/
https://facebook.com/pchelav/
https://www.instagram.com/pchelav/
https://twitter.com/pchelav/
https://vk.com/pchelav/


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

2 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437