Каплін. Європа. Швачка.


0

Каплін. Європа. Швачка.

Тут сайт ВР інформує – 3 грудня в Міжнародний день людей з інвалідністю народні депутати України – члени Комітету відвідали Державну реабілітаційну установу “Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю” в с. Лютіж Київської області.

За результатами роботи комісії встановлено, що центр є одним з найкращих закладів реабілітації людей з інвалідністю не тільки в Україні, а й в Європі.

Після того відбулася нарада на якій порушено ряд проблемних питань, які стосуються соціального захисту осіб з інвалідністю.

За результатами обговорення Перший заступник голови Комітету Сергій Каплін зазначив, що Комітет докладе зусилля для покращення соціального захисту осіб з інвалідністю.

Питання до знавців:
– Що можна покращити в одному з найкращих закладів Європи?

Поки залишимо свої враження при собі, хочется вас почути.


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

6 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Каплину не хватает бороды и бронивика, а так вылитый Ленин.))) Вот интиресно хоть одно своё обещание он в жизнь воплотил? А результаты может показать? Один нас уже завёл в Европу.