Коли ти «досяг успіху»


Коли ти «досяг успіху»

Лайфхак: одружися та знайди роботу. Все. Ти успішна людина!

Так вважають в нашій країні, якщо ти маєш інвалідність. А за якими критеріями визначаєте успішність ви?!
#паралічненько
У нас з’явився інстаграмчик – instagram.com/paralichno
Чекаємо на Вас!Паралічно в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 11

 1. Достатньо закінчити універ і влаштуватись на таку-сяку роботу.. І все- всі вважають що тебе вже розцілувала доля (хоча проблеми зі слухом і мовою, а не з опорно-руховим апаратом).

 2. Если ты можешь ткнуть пальчиком в глобус, а потом в кратчайшие сроки оказаться там куда ткнул, то это успех! Есть ещё конечно куча факторов помельче и они не менее важны. Но это сугубо мой личный критерий, который большинству обычно кажется фантастикой. А недавно журналистка меня спросила про мои достижения и мне сложно было найти что-то супер впечатляющее, а она нашла! И это были все перечисленные выше в комментариях факторы:
  – замужество
  – учеба
  – работа
  – здоровый, успешный муж и т.д
  Вообщем твоя моя не понимать… что ж тут такого выдающегося, но факт остаётся фактом и я ему нашла только одно объяснение. У нас такой уровень жизни, что если выжил – молодец, если жить пытаешься, то ты супер герой!

 3. Братцы,я не знаю кто это,наверняка ,достойный чел.,НО,не разменивайте символику,летучие мыши,это символика войсковой разведки.И чтобы носить эти знаки ,их нужно ЗАСЛУЖИТЬ.Я это заявляю ,как войсковой разведчик 2-го класса ВДВ.

 4. Можливо я не скромно, але я вважаю, що я успішна людина!
  Я закінчила школу, поступила в медичний – сама, я багато подорожувала, була заміжня, пережила смерть дочкі – знову ж такі сама, вириваю з лап смерті свого сина, вже 16 років, в прошлому році придбала квартиру, і ми вже не бомжі вуличні. Я працюю зі шкірою екзотичною, роблю цікавий хенд-мейд та продаю вироби, а ще я професійно займаюся собаками, и люди чекають щоб отримати цуцика саме від мене.
  Я вважаю своє життя яскравим і неймовірним, і як це не скромно – вважаю , що я достойно ношу звання мами героя

 5. Успішність, то коли ти приймаєш себе і те, чого ти досягнув на певному етапі життя…в тебе є сьогодні, треба його на максимум використати і прожити…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коли ти «досяг успіху»

log in

reset password

Back to
log in