Коли ти особливо небезпечний «шийник» і для посадки в літак тебе зв’язують ⠀ Жар…


[ad_1]

Коли ти особливо небезпечний «шийник» і для посадки в літак тебе зв’язують

Жарти-жартами, але це чудовий приклад того, як людина, яка в нашій країні вважалася б «лежачою», в іншій країні має сповна можливостей для реалізації себе.

На фото громадський активіст в США, захисник прав людей з інвалідністю та ЛГБТІК спільноти, мотиваційний спікер і бізнес консультант та підприємець Дрю Кумпсон.

В його житті сталася пригода, яка зробила його повністю знерухомленим нижче шиї і до всього того, він не може самостійно дихати, тому потребує постійної підтримки спеціального апарату. Тим не менш, він зміг організувати своє таким чином, що його виступи чекають в різних куточках країни, він постійно подорожує незважаючи на те, що повністю залежний від сторонньої допомоги.

Саме так, як на фото, виглядає переміщення людини на її місце в літаку і у зв’язку з тим, що людина не контролює своє тіло його надійно фіксують, щоб в процесі не пошкодити щось. Це важливо знати як помічниками в аеропорті, так і безпосередньо пасажиру. Тоді можна жити!

Це рівень! До цього маємо прагнути. А де поки ми?! А ми поки там, де люди з робочими руками не можуть заїхати в туалет, бо там поріг, який можна було б давно прибрати, але ніхто цього не робить, бо чекає коли «хворобу відпустить». Ну, ну, Ілля 33 роки чекав, а ви можете не дочекатися.

Беріть своє життя в свої руки! Годі чекати кращих часів.
#паралічненько #життя #інвалідність

[ad_2]

Source

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коли ти особливо небезпечний «шийник» і для посадки в літак тебе зв’язують ⠀ Жар…

log in

reset password

Back to
log in