Комітет доступності Бучі нарешті збереться?


0

Не дивлячись на те, що я знаходжуся з березня місяця в складі Комітету доступності міста Буча, який має засідати щоквартально, жодного засідання до цього часу не відбулося, хоча вже мав би засідати вдруге. Я майже впевнений, що насправді жодного засідання комітету до цього часу і не було, лише формально створені протоколи засідань, адже роботи комітету зовсім не видно.

Нагадаю, згідно відповіді на мій запит, щодо стану безбар’єрного середовища в місті Буча, виявляється що в місті є 36 об’єктів соціальної значущості, які знаходяться у 32 будівлях і ВСІ вони доступні на думку Комітету… Раніше я приводив приклад поліклініки, тепер можу запропонувати оцінити доступний ЖКГ:

2015-05-12-15.29.34

І це лише вибіркові “постріли”, до прикладу, Управління праці, соціального захисту та захисту населення Бучі також має ненормативний пандус при тому що чітко видно, що будівля нещодавно після ремонту. Маю надію що вже зовсім скоро ми вже ж таки переїдемо до своєї квартири і часу “оббивати пороги” буде більше, то наразі роблю те що можу на відстані…

А саме, було складене звернення до Голови КД, текст якого приводжу нижче:

07_2015-02П_Звернення

І на щастя отримана зрозуміла відповідь, хоч і без точної дати, що засідання все ж таки відбудеться, там і подивимося на спроможність Комітету бодай щось вирішувати і пропонувати. Також запропонував включити деякі питання до порядку денного, хоч їх набагато більше, але почнемо хоча б з чогось. Пропоную відповідь на звернення:

Звернення ПчолкінВисновки та звіт обов’язково надам після засідання, розповідь як потрапив до КД теж скоро напишу.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *