Комплекс вправ для тих, хто за комп’ютером – щоб не закам’яніти!


На нашому останньому таборі активної реабілітації в основну програму після тривалого “відпочинку” повернулася Аеробіка. Раніше ця дисципліна ніяк не привертала мою увагу, але після минулорічного лідерського, коли мої м’язи боліли після аеробіки більш ніж через ЗФП я зрозумів – для шийників це саме те, що треба! Помірні навантаження плюс дихальна гімнастика роблять свою справу, головне не забувати дихати :)

Останнім часом вмикаю собі це відео і повторюю комплекс вправ разом із залом. Якщо ви хочете первірити свою витривалість, то спробуйте повторити його. Особливо раджу людям, які працюють багато за комп’ютером! Мені дуже подобається…

Ця активна зарядка проводилася під час Scope Retail Conference 2015 інструктором з фітнесу, який пересувається за допомогою коляски, за програмою Wheely Good Fitness. На мою думу кожна конференція мала б мати такі руханки… Правда потім треба всім приймати душ)

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
1
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
1
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Комплекс вправ для тих, хто за комп’ютером – щоб не закам’яніти!

log in

reset password

Back to
log in