Контрастність кольорів – не просто слова!


Контрастність кольорів – не просто слова!

UPD. Розібралися, напис в захисній плівці, буде яскравіше.

Нова станція метро Святошин отримала багато нового, зокрема, доступність для людей на колясках, але знову не всі категорії були враховані під час капітальної реконструкції. Фото, які виклали в мережу, дуже красномовно показують, які проблеми матимуть люди з порушенням зору, які будуть прямувати повз цю станцію.

На фото приклад, як людина буде сприймати назву станції. Зрозуміло, що є і інші вказівники, але цей момент має обов’язково враховуватися проектувальниками. Краса-красою, але практичність теж важлива. Пам’ятаймо про це!
#паралічненько #метро #Святошин


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 5

 1. Ем… Я чесно хочу побачити хоч одного слабовидячого кому той напис взагалі треба.
  1. Людина котра зайшла з вулиці і так знає де вона
  2. Людина яка вийшла на станції теж знає де вона.
  Зараз це просто елемент декору.
  І ще одне. Потяг їде вздовж того напису зправа наліво, а напис на протилежній стіні, треба ще зуміти розгледіти на ходу через колони та людей.

 2. Дякую, Віталій! Все вірно. Хто не мав важких проблем з зором не зрозуміє. Не робіть для нас без нас. У мене вже навіть надії не залишилось, що зрозуміють. Нащо бачити надпис? А якщо випадково вийшов не на тій станції? А оті синенькі назви станцій в рядок?… Завжди питаю в яку сторону їхати, на якій станції пересадка. А карти-схеми вище рівня очей…

 3. Привет. Виталий я так понимаю станция еще не открыта. Я задавал вопросы исполнителям ремонта по поводу надписи. она будет другого цвета. На сейчас это защитная пленка. Данило Білас все же не стоит выражать мнение всех слепых. надпись есть? есть. Для кого для того, то может прочитать…соответственно должна быть читабельна для всех (кто читать умеет) . если надпись не нужна по мнению дизайнеров – не надо ее ставить вообще… Світлана Стадніченко…Не робіть для нас без нас. это мантра…? или заклинание какое волшебное…? Я знаю 100-ни людей с важких проблем з зором котрі нічого не розуміють во многих вопросах касающихся их интересов (обучения, реабилитации, доступности и пр…) Куда Вы их предлагаете звать и какие их советы реализовывать…? Станция метро Святошин (если верить проектной документации) будет лучшим объектом в Киеве и ПЕРВЫМ ОБЪЕКТОМ В СТРАНЕ, где реализован комплексный подход к решению вопросов доступности для всех категорий МГН (опять же если исполнение будет соответствовать документации). Если и наезжать по этому объекту то на Укрзалізницю и Київатодор которрые отморозились и на прилегающую территорию, коротая находится в их зоне ответственности забили болт. БОЛЬШОЙ И ТОЛСТЫЙ. Как результат на ДОСТУПНОЙ СТАНЦИИ МЕТРО будет недоступная ЖД станция и недоступные пути следования от остановок общественного транспорта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Контрастність кольорів – не просто слова!

log in

reset password

Back to
log in