Крісло колісне як «портал» для самопізнання ⠀ Саме так сприйняла свою інвалідніс…Крісло колісне як «портал» для самопізнання

Саме так сприйняла свою інвалідністю британська художниця — Сью Остін. На своєму виступі для TED, жінка розповіла, що отримавши інвалідність, крісло колісне стало для неї новою іграшкою, яка подарувала радість. Водночас, це не вписувалось у рамки сприйняття суспільства, яке дивилось на інвалідність Сью крізь призму “обмеження свободи”.

Щоб встановити комунікацію з суспільством, жінка вирішила буквально зафіксувати свою радість. Вона створила неочікуваний образ, коли нанесла фарбу на колеса, які при будь-якому русі створювали малюнки на асфальті. Так крісло колісно стало своєрідним пензликом, який почав викликати інтерес у людей.

Але інше хобі — дайвінг, підштовхнуло жінку на кардинально новий шлях до життя. Сью Остін вирішила поєднати крісло колісне разом з підводним зануренням, що, на перший погляд, здавалось несумісним для більшості людей.

💬Ось як описує Сью Остін свою підводну подорож:
«Я дійсно могла рухатись на 360 градусів у просторі, я була такою вільною та щасливою, що це привело мене у захват. Але неймовірним було те, що інші люди бачили та відчували те ж саме. Їх очі так горіли, що навіть деякі захотіли сісти у коляску! Очевидно такий ефект виник тому, що коли ми бачимо об’єкт, який нам немає з чим порівняти, який не вписується в стереотипні уявлення про людей з інвалідністю, тоді люди починають мислити зовсім по-іншому»…

Таким чином, підводне занурення — це своєрідний концепт, у який жінка заклала сенс відкриття нового погляду на світ та речі, які нас оточують, аби пізнати себе. А також, Сью зруйнувала уявні кордони, які обмежували сприйняття людини з інвалідністю.
#wheelchairunderwater

 

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Крісло колісне як «портал» для самопізнання ⠀ Саме так сприйняла свою інвалідніс…

log in

reset password

Back to
log in