Крісло колісне, яке долає сходи ⠀ Група 10 амбітних студентів, що вивчають машин…Крісло колісне, яке долає сходи♿️

Група 10 амбітних студентів, що вивчають машинобудування та електротехніку у Швейцарському федеральному технологічному інституті (ETH) та промисловий дизайн у Цюріхському університеті мистецтв, розробили крісло колісне, яке може підійматись сходами під назвою Scеwo.

Спочатку студенти думали сконструювати робота, який міг би підійматись по сходах, але їх професор удосконалив ідею та змотивував розробити повноцінне крісло колісне, яке зможе самотужки підійматись сходами.

Основний принцип полягав у тому, що під час звичайної їзди крісло колісне повинне їздити на двох колесах, подібно до Segway, а щоб подолати сходи, студенти вирішили встановити дві гусениці, які можна розширювати та втягувати. Тому, Scalevo об’єднує два принципи руху в одне “гібридне” крісло, яке студенти розробили всього лише за рік.

Крісло колісно вийшло доволі маневреним, безпечним та простим в експлуатації. Зокрема, користувач коляски мусить підійти до сходів, обрати відповідну функцію на сенсорному екрані, за допомогою датчиків і камер буде виміряно нахил сходів та крісло колісне автоматично під’їде до них заднім ходом. Гусениці спустяться, почнуть повертати та рухати крісло вгору по сходах зі швидкістю один крок в секунду. Водій увесь час залишається у прямому положенні, тоді як датчики виявляють кінець сходів, а стабілізуючі колеса переходять у положення, не даючи кріслу колісному перекинутися. Потім гусениці піднімаються вгору, а коляска продовжує їзду на двох колесах.

Окрім того, студенти реалізували пропозиції багатьох людей: додати пояс або трохи нахилити сидіння назад, щоб користувач крісла колісного не ковзав вперед.

Як думаєте, такі інновації вирішують проблему бар’єрності?🤔


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Крісло колісне, яке долає сходи ⠀ Група 10 амбітних студентів, що вивчають машин…

log in

reset password

Back to
log in