Критикувати не перекритикувати…


0

Можливо комусь це не сподобається, але я таки напишу. Останнім часом спостерігаю за деякими особами дуже великий попит на наші сторінки і потім під деякими постами бачу прямі чи завуальовані натяки на нашу активність чи будь-які інші дії і їх накладання на проблеми, які існують в нашій державі. Хоч і не особливо до того маю діло, але все ж таки хочеться раз пояснити, щоб всім стало зрозуміло. По пунктах:

Термінологія не на часі, парковки не на часі, євробачення не на часі, спорт не на часі і т.д. Тут все просто – робіть те, що на часі!

“Селфи с дутыми в трубочку губами и переизбытком косметики,- все это просто набрыдло созерцать на страницах ФБ” – якщо розуму не вистачає, то відкриваю жахливу правду соц. мереж – це персональна сторінка і розміщуємо там все, що нам заманеться – губи, їжу, котиків чи дупу. Це наші сторінки! Якщо дратує, то є кнопка “Відписатися”, а краще видалитися і заблокувати сторінку, жити стане простіше і нам і вам.

Все, про що я пишу, переважно мої суб’єктивні думки – ваше право погоджуватися, або ні. Вказувати мені що і як робити не треба. Поради і конструктивну критику сприймаю радо!

“Одні й ті самі вже задовбали, немає інших інвалідів чи шо?” – ми нікуди не ходимо і не просимося за статтями, новинами чи сюжетами по ТВ. До нас звертаються – ми допомагаємо. Нам це зовсім не потрібно, суспільству нашому потрібно! І добре що є попит на це. З кожним нормальним сюжетом стає менше людей, які наступного разу спробують тобі всучити пару гривень чи розглядатимуть тебе як диво-дивне.

Загалом, якщо тебе дуже щось дратує, то спробуй попрацювати – допомагає. Якщо ти не можеш вийти з дому, то подумай що з тим можна зробити, а не пиши в ФБ черговий статус. Тобі ніхто нічого не винен.

Як там писав “класик” – це мій блог, мої суб’єктивні думки.

 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
1
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
2
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

3 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Всех у кого горит пукан, посадить на трубопровод, пусть воду греют ))) может щита тогда будут меньше за коммуналку ;)

  2. Щиро пітримую написане. Ба більше, я не є людиною з інвалідністю. Але вислуховую таке ж: щось гарне в гімназії провели – піаримося, не провели – лінуємося виховувати дітей, робити свою роботу. НЕ сподобалась точка зору – давите на батьків. Завжди знайдуться люди, у яких особисті комплекси. І вони намагаються перекласти їх на інші плечі. В Україні тисячі людей з інвалідністю. І я рада, що знаю і дружу з тими, хто зумів себе показати, досягти більше, ніж деякі з так звані здорові. Спостерігаю за вашими діями і вчинками і підтримую))