Кураж-Базар Night Market – надзвичайні враження!


Минулі вихідні видалися дуже веселими і позитивними, адже завдяки подарунку в 50 квитків, нам вдалося побачитися з багатьма друзями, з якими ми, на жаль, не так часто бачимось. Ще більше друзів проігнорили безкоштовні запрошення, тому жалкуйте, лєнтяї) Саме через це фотографій майже не вдалося зробити, але вражень залишилось чимало. Пропоную наступного разу повторити, головне щоб було трошки тепліше.

20160917_225520

Я не бачу сенсу розповідати що таке Кураж-Базар Night Market, інформації в інтернеті предостатньо, дуже раджу почитати наступного разу не пропустити його. Окрім того, що тим самим ви комусь суттєво допомагаєте, ще й отримаєте над приємні враження!

Ми дуже дякуємо керівництву Кураж-Базар та всім співробітникам за презентовані квитки та можливість надихнутися новими думками. Багато цікавих людей, багато спілкування — інакше там бути не може. Ми вже неодноразово казали і дякували за вашу соціальну відповідальність, Ви дійсно дуже круті і ми раді що Ви такі в нас є!)

20160917_210803

Для людей з інвалідністю вхід безкоштовний, для того щоб отримати квиток необхідно звернутися до другої каси від входу. Прямо перед входом є зручні місця для паркування автомобілів людей з інвалідністю, щоб заїхати потрібно показати пенсійне посвідчення. Все цивільно!

Територія абсолютно доступна для людей на колясках і, звичайно, в середині є туалет пристосований для людей з інвалідністю. Про смачущу їжу я нічого казати не буду, йдіть і самі скуштуйте, Вибір дуже великий.

20160917_163956

viber-image


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
1
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кураж-Базар Night Market – надзвичайні враження!

log in

reset password

Back to
log in