Людяність та взаємодопомога — не просто слова, а якості, які допомагають змінювати чиєсь життя на краще!
⠀
Ми хочемо поділитись з Вами історією чоловіка, який отримав травму спинного мозку, але не був дискримінований з боку суспільства.
⠀
До травми Тім Кнутсер працював водієм екскаваторів у компанії Nasta в Норвегії і після травми вирішив продовжити там роботу. Його підтримав роботодавець, але проблема витрати зусиль на те, щоб зробити підйом або спуск у кабіну екскаватора залишалась. Згодом, робоче місце Тіма перевірив радник обласного центру із забезпечення технічними засобами реабілітації, який відзначив складність в доступності робочого місця та зробив крок до змін, внаслідок чого було знайдено кошти на адаптацію екскаватора.
⠀
Ідея полягала у тому, щоб опустити кабіну вниз на рівень землі. До цього процесу був підключений керівник компанії Хітачі — Ян Івар Ібсен, який разом з розробниками створив спеціальну модель екскаватора, що мала можливість опускати кабіну в радіусі 3.5 метрів.
⠀
Тепер Тім має можливість опускати кабіну за допомогою пульта дистанційного керування, після чого, схопившись за ручки, перебирається всередину й, за необхідності, розбирає коляску та складає її позаду себе.
⠀
Ось таке просте бажання працювати і працевлаштувати переросло в цілий проєкт, результатом якого стала окрема модифікація продукту найбільшої компанії Хітачі, так як було вирішено, що простіше вигадати щось нове, ніж переосмислити старе.
⠀
Компанія настільки перейнялася ідеєю, що в результаті було вирішено поставити нову модель екскаватора Hitachi ZX210LC в серію, яка на даний момент має 5 модифікацій, у тому числі доступну модель для людей з інвалідністю, яка опускається на землю.
⠀
Ось приклад справжньої ефективної взаємодії держави, контролюючих органів та бізнесу. Нам є до чого прагнути!