Людяність та взаємодопомога — не просто слова, а якості, які допомагають змінюва…Людяність та взаємодопомога — не просто слова, а якості, які допомагають змінювати чиєсь життя на краще!

Ми хочемо поділитись з Вами історією чоловіка, який отримав травму спинного мозку, але не був дискримінований з боку суспільства.

До травми Тім Кнутсер працював водієм екскаваторів у компанії Nasta в Норвегії і після травми вирішив продовжити там роботу. Його підтримав роботодавець, але проблема витрати зусиль на те, щоб зробити підйом або спуск у кабіну екскаватора залишалась. Згодом, робоче місце Тіма перевірив радник обласного центру із забезпечення технічними засобами реабілітації, який відзначив складність в доступності робочого місця та зробив крок до змін, внаслідок чого було знайдено кошти на адаптацію екскаватора.

Ідея полягала у тому, щоб опустити кабіну вниз на рівень землі. До цього процесу був підключений керівник компанії Хітачі — Ян Івар Ібсен, який разом з розробниками створив спеціальну модель екскаватора, що мала можливість опускати кабіну в радіусі 3.5 метрів.

Тепер Тім має можливість опускати кабіну за допомогою пульта дистанційного керування, після чого, схопившись за ручки, перебирається всередину й, за необхідності, розбирає коляску та складає її позаду себе.

Ось таке просте бажання працювати і працевлаштувати переросло в цілий проєкт, результатом якого стала окрема модифікація продукту найбільшої компанії Хітачі, так як було вирішено, що простіше вигадати щось нове, ніж переосмислити старе.

Компанія настільки перейнялася ідеєю, що в результаті було вирішено поставити нову модель екскаватора Hitachi ZX210LC в серію, яка на даний момент має 5 модифікацій, у тому числі доступну модель для людей з інвалідністю, яка опускається на землю.

Ось приклад справжньої ефективної взаємодії держави, контролюючих органів та бізнесу. Нам є до чого прагнути!

 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Людяність та взаємодопомога — не просто слова, а якості, які допомагають змінюва…

log in

reset password

Back to
log in