Людина, яка зробила революцію у проектуванні електричних та роботизованих крісел…


0

[ad_1]

Людина, яка зробила революцію у проектуванні електричних та роботизованих крісел колісних

Рорі Купер — американський біоінжинер, який отримав травму спинного мозку у 1980 р. Перешкоди, з якими стикався Купер після аварії, стимулювали його покращити життя інших людей. У 90-х він почав вивчати електроніку у Каліфорнійському політехнічному університеті і створювати перші коляски.

Зараз Купер має 25 патентів на техніку для людей з інвалідністю. Він винайшов багато передових пристроїв мобільності та допоміжних технологій:
🔸MEBot — коляска для сходів
🔸PneuChair — водонепроникна коляска, що працює від стисненого повітря без акумуляторів та електроніки
🔸заснував науково-дослідницьку лабораторію HERL, завдяки якій створено понад 100 пристроїв — від роботехнічної руки, яка розпізнає предмети через камеру та приносить їх користувачеві до системи Pathlock, що допомагає користувачам крісел колісним спускатися по схилам.

На даний момент, Рорі Купер працює з архітекторами для перепроектування житлових приміщень, що включають smart технології в освітленні та опаленні для підвищення незалежності та самодостатності людей з інвалідністю.
#wheelchairinnovation


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

One Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Где эти все коляски? Почему они не доступны простым смертным??? А стоят 100000000… считай так что изобрели что не изобрели…