Малими кроками


Буває такий настрій, коли руки ні до чого не стоять, але новини все одно читаєш… І от коли натрапляєш на чергових “інвалідів” не завжди можу втриматися, шукаю пошту редакції і пишу гнівний лист із роз’ясненням ситуації. І от коли спрацьовує, то і настрій одразу інший.

Так і цього разу, побачив статтю на одному з порталів, який просто копіпастить матеріали, звичайно в кращих традиціях. Знайошов оригінал на порталі ДіловаМова, який налічує багато святкових та інших визначних днів, звичайно є і наша до 3 грудня – Міжнародного дня людей з інвалідністю. Читаючи статтю трохи понервував і одразу написав, результат був вже на ранок.

Приємно, хоч і зрозуміло що всім не втовчеш, але тепер “відомі сайти” будуть щороку копіпастити правильну статтю :) Дякую редакції!


Сподобалося? Поділися з друзями!

1
1
1 shares, 1 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 10

  1. Віталію,ти мене вражаєш! Шо в лоб,шо по лбу…. “Інвалід” – значить,хворий.Людина з інвалідністю. – людина з хворобою.Я особисто різниці не бачу.В тебе манія…

    1. Напевно, інвалід – це не обов’язково хворий. Але є якась фізична вада. От нема ноги по коліно. Але всі показники здоров’я в нормі. Яка хвороба у нього? Діагноз ампутація – то більше схоже на констатацію інвалідністю. Щодо інвалід і людина з інвалідністю. Якось так виходить, що є – інваліди, а є – люди)) Ну а людина з інвалідністю, все ж таки спочатку людина, а вже потім інвалідність.

  2. Напевно, інвалід – це не обов’язково хворий. Але є якась фізична вада. От нема ноги по коліно. Але всі показники здоров’я в нормі. Яка хвороба у нього? Діагноз ампутація – то більше схоже на констатацію інвалідністю. Щодо інвалід і людина з інвалідністю. Якось так виходить, що є – інваліди, а є – люди)) Ну а людина з інвалідністю, все ж таки спочатку людина, а вже потім інвалідність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Малими кроками

log in

reset password

Back to
log in