Мер Новомосковська Сергій Рєзнік – вбивця людей з інвалідністю. Як і кожен інш…


0

[ad_1]

Мер Новомосковська Сергій Рєзнік – вбивця людей з інвалідністю.

Як і кожен інший міський голова, який дозволяє творити безлад на вулицях свого міста. Кожна людина з інвалідністю виходячи з дому не знає – чи повернеться вона назад. Кожен вихід – це виклик.

Цього разу жертвою байдужості влади став мій друг Владимир Шевцов, який живе в місті Новомосковськ, займає активну громадянську позицію та намагається жити нормальним життям.

Вчора він міг втратити життя зіштовхнувшись з небезпечною перепоною, яке не змогло подолати крісло від держави. Це не витримує ані залізо, ані обличчя.

Вчора йому пощастило, але чи пощастить всім іншим? Чи є шанс вижити, коли наступного разу ти будеш йти вздовж недоступного тротуару по насиченій трасі? Чи не вб’ють тебе на сходах, які тобі доводиться щодня вимушено долати з недосвідченими помічниками?

Питання, звісно, риторичні. Коли тебе вб’ють лише питання часу. Якщо нічого не зміниться.

Час змінитися! Ситуація варта поширення й не забудьте написати меру Новомосковська, він має знати, що він – потенційний вбивця.

Дякую.


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

One Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/pcholkin.com/:/tmp/) in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /www/wwwroot/pcholkin.com/wp-includes/plugin.php on line 437