Мій брат


0


Коли реально допекло

Користуючись нагодою передаємо вітання власникам авто, які полюбляють стати “бо їм треба, а Кличко (тут_впиши_свого) мудак не зробив достатньо парковок”, власникам кав’ярень і ресторанів з виносними верандами і іншим.

Раптом комусь теж допече. Знай і пам’ятай!


 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

16 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. Ну машини і д.т це – треба ,а візок чи людина на ньому ?
    Ось і вся пісня ,21 вік ,а в нас ще й досі “совок ” у мізках людей .
    Їм можна жити ,а тобі сидіти у 4 х стінах….

  2. Подивилася і піймала себе на думці, що не марно переходжу дорогу з камінцем в одній руці, і дитячим візком в іншій). Мало того, що паркуються хто де хоче, так ще й на пішохідному не зупиняються! “Благо” на переході крупний щебінь лежить))

  3. Тупой ролик. Катил бы за собой, на одну проблему было бы меньше. Вместо того, что бы посмотреть вокруг, тупо решил избавится от тяжёлой обузы.

  4. Там была 2о лет назад, да они любят выставлять столики на улицы и есть, но такой скученности не припомню.Была в Испании неделю,там тоже много столиков на улицаx,но что примечательно, переxоды везде, ты ещё не подошёл к нему, а машина уже стала.Здесь о том, что большинство легко идёт по жизни, привыкло развлекаться и до людей, которым нужна помощь им просто наплевать.

  5. Надо принимать реальность такой какая она есть и уметь жить в ней ни на кого не злясь,ибо все есть Бог и все есть Сила.

  6. Ролик очень правильный Я человек передвигающиеся на коляске и очень достаёт парковки в недозволенных местах это первое второе то что вообще нет практически пониженный обаял их практически нет Если есть то обязательно находятся какое-то Нагато б**** которое считает что она имеет право там стоять