Міський голова Кам’янського першим розпочав естафету до 3 грудня «Привітай інвал


0

Міський голова Кам’янського першим розпочав естафету до 3 грудня «Привітай інваліда»

У багатьох містах України вже стало доброю традицією згадувати про людей з інвалідністю лише раз на рік, напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

Саме в цей день (або на 5 днів раніше) чиновники та інші прихильники електоральних вподобань починають флешмоб передаючи естафету привітань тим, кого вони не бачать і, швидше за все, і не бачили б протягом наступного звітного періоду.

Іншого висновку неможливо зробити, адже будинки як будувалися з порушеннями ДБН, так і будуються, тротуари та пониження як не робилися, так і продовжують не робитися, міські ради як були неприступними, так і…

Дякуємо вам, дуже приємно, бо без цієї підтримки ми і не знаємо як дожили до сьогодення.

Незрозуміло тільки кому передав естафету міський голова Кам’янського та кому передав цукерки з памперсами?!

Водночас, передаємо вітання Медіакомпанії ТРК “МІС”, яка з радістю передала нам ці привітання і дуже радимо ознайомитися з нормами висвітлення інформації про людей з інвалідністю, а також останніми законодавчими змінами (https://goo.gl/TYocR4). Ну і за можливості передали їх міському голові.
#паралічненько #SaintKalichDayПаралічно в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0

Яка в тебе реакція на цей пост?

Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?
Віталій Пчолкін

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

6 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1. на мою думку, “вітати” людину з інвалідністю з Днем інваліда це щонайменеше не тактовно, абсурдно і виглядає, як блюзнірство… мовляв, вітаю, що лікарі своїм недоглядом і халатністю зіпсували життя не лише мені особисто, а й всім моїм рідним… і НІХТО ЗА ЦЕ НЕ ПОНЕСЕ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. Тому що “ЖИДАМ” в радянській Україні 1984 було начхати на матерів та їхніх дітей…. і нас таких багато, повірте… пробачте за емоційність коменту, але це правда… і я про свій стан здоров`я хотів би забути… на жаль, не вийде ніколИ…