Miss Wheelchair World 2017 та збори Ульяна Пчелкина


Miss Wheelchair World 2017 та збори Ульяна Пчелкина

Це точно моя робота, як позаштатного радника/критика/помічника/тошнотіка/котика і т.д., так як всякими бюрократичними нюансами підготовки до конкурсу займаюся я і правила теж, мабуть перший читав, хоч і не дуже уважно, але про цей момент саме я маю говорити. Про все інше Уляна сама розкаже, там є про що…

По порядку:
– Багато хто мабуть вже чув, що наша Уля була запрошена представити Україну на конкурсі Міс Світу на Колясці 2017, який буде проходити в Варшаві з 29.09 по 08.10.2017, вона писала про це тут – https://www.facebook.com/pcholkina.uliana/posts/675583239300258
– Організація доволі серйозна і перші завдання дівчата вже отримали, і раз вона вже сюди вляпалася, то я мушу допамагати і саме тому звертаюся до всіх!

Звучить завдання так:
«До початку конкурсу почніть розмовляти з медіа у вашій країні – починаючи з маленьких місцевих до великих національних. Інформуйте людей про конкурс Міс Світу на Колясках 2017 та розкажіть про його важливу мету і значення для всього світу, а також покажіть їм свою дивовижну особистість»

І хоч я чудово розумію, що історія Уляни вже відома багатьом, але в такому контексті це дуже важливо почути. Тим більше цей конкурс дозволяє подумати і сформувати новий погляд на вирішення проблем людей з інвалідністю не тільки в Україні, але й в світі.

Прошу всіх наших друзів дотичних до ЗМІ та друзів друзів – допоможіть привернути увагу до цієї події! Це може бути будь-що: особиста порада, посилання на пост, затегати друга чи просто репост…

Я буду Вам всім дуже-дуже вдячний! Уля мабуть теж, бо вона ще не в курсі цього кіпішу  Хоча ні, вона не буде, бо прокляне все те ще до від’зду  Якщо все вийде)

Заздалегідь всім дякую!!!

Контакт безпосередньо з Уляна Пчолкіна (Uliana Pcholkina) або зі мною Віталій Пчолкін (Vitaliy Pcholkin)

——————–
Сукня – Ольга Садовская
MUA – Алиса Фан
Фото – Fursova Lana

Віталій Пчолкін в Facebook


Сподобалося? Поділися з друзями!

1
-1
1 shares, -1 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Miss Wheelchair World 2017 та збори Ульяна Пчелкина

log in

reset password

Back to
log in