МИ ВИМАГАЄМО!


МИ ВИМАГАЄМО!

Сьогодні запросили підписати петицію з вимогою зобов’язати всі політичні партії мати квоту у 6% людей «з особливими потребами». На нашу думку зміст трохи дивний, адже після декларування стало всім зрозуміло, що політичні партії мають щонайменше 100% людей з особливими потребами – пам’ятаєте там мощі, зброя, готівка камазами та інші особливі атрибути.

Саме тому, політичний рух Паралічненько вимагає зменшити квоту людей з особливими потребами в політичних партіях до 6% (щоб зовсім не дискримінувати).

Стосовно самої петиції, якщо говорити про людей з інвалідністю, то введення якихось квот повна маячня. Ніхто не заважає людям з інвалідністю приймати участь в політичному житті. Все в ваших руках!
#паралічненько



Паралічно в Facebook
 


Сподобалося? Поділися з друзями!

0
0
0 shares, 0 points
Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Коментарі 6

  1. Це про кого? Якщо це про людей з інвалідністю, то в цій петиції їх як мінімум образили. Мені ніхто не заважав балотуватись в депутати і для цього не обов’язково було вступати в партію…І взагалі, всім хто надумав йти в політику раджу добре подумати, чи це їм потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МИ ВИМАГАЄМО!

log in

reset password

Back to
log in