Минулого року наші друзі з провели чудовий турнір, який вже стає традиційним дл…


[ad_1]

Минулого року наші друзі з @ngo.harmony провели чудовий турнір, який вже стає традиційним для Вінниці. Для мене ця поїздка, як і більшість інших, ніяк не вкладалася в графік, але щось підштовхнуло і я поїхав.

Все пройшло класно, зустрілися з друзями, чудово позмагалися і так далі. Але справжня цінність цієї поїздки стала для мене зрозумілою за тиждень, коли всі ми дізналися про смерть Раї Панасюк.

Це була наша остання зустріч, останні обійми, останні розмови про подальші плани і проекти. Ніхто не думав, все в робочому форматі!

Вона прийшла перевірити чи все в нас добре коли ми вже складалися, бо два шийники на ланосі з причепом, колясками і іншим, після таких ігор і мені не дуже вселяють довіри, але @lyudmilanetskina нас надійно спакувала і ми з @oleksiiporokh рушили на Київ.

Рая побажала, як завжди, нам Божого благословення і помахала рукою, поїхавши перевіряти інші автівки і автобуси. Ми бачилися останній раз… Потім вона презентувала Дитляндію, потім підтримала @paralichno на конкурсі і потім ми дізналися про реанімацію.

Цей пост мав бути вчора, але хочу сьогодні. За цей рік ми сотню разів говорили: «А була б Рая…». Гадаю не тільки ми! Могло б бути інакше, але вже як є… Головне ми пам’ятаємо!

А ще, вона постійно говорила в цей день, наскільки вона закохана в регбі на колясках і можна сміливо її записати нашою фанаткою номер один. Саме тому пропоную вам ось це відео, бо воно круте і там є Рая. Нам тебе не вистачає!
#wheelchairrugby #quadriplegic #wheelchair

 

[ad_2]

Source

Яка в тебе реакція на цей пост?
Злість Злість
0
Злість
Мило Мило
0
Мило
Провал Провал
0
Провал
Цікаво Цікаво
0
Цікаво
Смішно Смішно
0
Смішно
У захваті У захваті
0
У захваті
Ого Ого
0
Ого
Сильно Сильно
0
Сильно
Що за? Що за?
0
Що за?

Блогер, автор проектів «ІнваФішки» та «Паралічненько». Маю травму в шийному відділі хребта, пересуваюся за допомогою коляски. Організатор таборів активної реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Минулого року наші друзі з провели чудовий турнір, який вже стає традиційним дл…

log in

reset password

Back to
log in